N19 Lijn
Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam
EBS
EBS N19 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus N19 (Zaandam Via Landsmeer) heeft in totaal 33 haltes. Het beginpunt is Amsterdam, Centraal Station en het eindpunt is Zaandam, Station.
Kies een van onderstaande bus N19 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Zaandam Via Landsmeer (33 haltes)
Amsterdam, Centraal Station
Amsterdam, Prins Hendrikkade
Landsmeer, Zuideinde 90
Landsmeer, Luyendijk
Landsmeer, Landsmeer Centrum
Landsmeer, Raadhuisstraat
Landsmeer, Goudpluvier
Landsmeer, Roerdompstraat
Landsmeer, Raadhuisstraat
Landsmeer, Landsmeer Centrum
Landsmeer, Luyendijk
Landsmeer, Zuideinde 90
Amsterdam, P. A. Van Heijningestraat
Amsterdam, Zuideinde/Molenaarsweg
Amsterdam, Zuideinde/Viaduct
Oostzaan, Bombraakpad
Oostzaan, Kolksloot
Oostzaan, De Kolk
Oostzaan, Lisweg
Oostzaan, De Kunstgreep
Oostzaan, De Dors
Oostzaan, Ambacht
Zaandam, Dodonaeusstraat
Zaandam, Brigantijnstraat
Zaandam, Barkstraat
Zaandam, Noordwachter
Zaandam, Tjotterlaan
Zaandam, Vermiljoenweg
Zaandam, Het Mennistenerf
Zaandam, Peperstraat
Zaandam, Gedempte Gracht
Zaandam, Vinkenstraat
Zaandam, Station
N19 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus N19?
Op zondag, vrijdag, zaterdag rijdt de eerste bus N19 om 01:30
Hoe laat vertrekt de laatste bus N19?
Op woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus N19 om 05:00..
Wanneer komt bus N19 aan?
Wanneer komt de Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het N19 (Zaandam Via Landsmeer) bus tarief?
Het Amsterdam Centraal via Oostzaan - Zaandam (Zaandam Via Landsmeer) bus tarief is €1.01 - €3.82.
Is er een N19 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde N19 bus station te bekijken.
Bus N19 dienstregeling
N19 bus route actief op woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 02:00 - 05:00
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | 02:00 - 05:00 | 60 |
do. | 02:00 - 05:00 | 60 |
vr. | 01:30 - 05:00 | 30 |
za. | 01:30 - 06:00 | 30 |
zo. | 01:30 - 07:00 | 30 |
EBS bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over N19 (van Amsterdam, Centraal Station), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van N19 (Zaandam Via Landsmeer) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van EBS.
N19 lijn bus tarief
De ritprijs voor EBS N19 (Zaandam Via Landsmeer) ligt tussen €1.01 en €3.82. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van EBS, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van EBS.
N19 (EBS)
De eerste stop van de N19 bus-route is Amsterdam, Centraal Station en de laatste halte is Zaandam, Station. N19 (Zaandam Via Landsmeer) is operationeel op woensdag, donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: N19 heeft 33 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 36 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van EBS, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde N19 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de N19 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn N19 Realtime Bus Tracker
Volg lijn N19 (Zaandam Via Landsmeer) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn N19 bus tracker of een live EBS bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor EBS of een reisplanner voor Trein, Metro, Tram, Bus of Veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor EBS en elk bus, inclusief lijn N19, in Netherlands.
N19 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
EBS in Netherlands
- 217 - Dedemsvaart - Zwolle/ Dienstregeling
- 514 - 't Harde - Wezep/ Dienstregeling
- 161 - Deventer - Hasselt/ Dienstregeling
- 10 - Station via Malkenschoten - Station/ Dienstregeling
- 526 - Wilsum - Hattem/ Dienstregeling
- 68 - Assendelft Station - Noorderveenweg/ Dienstregeling
- 146 - Kuinre - Dronten/ Dienstregeling
- 316 - Amsterdam Centraal - Broek in Waterland - Volendam - Edam/ Dienstregeling
- 9 - Station Centrum via Parkhaven - Station Centrum/ Dienstregeling
- 30 - Zoetermeer - Rijswijk/ Dienstregeling
- 591 - Nieuwleusen - Dalfsen/ Dienstregeling
- 141 - Kampen - Urk/ Dienstregeling
- 568 - Dalfsen - Ommen/ Dienstregeling
- 16 - Station - Woudhuis/ Dienstregeling
- 53 - Rijswijk - 't Haantje - Delft/ Dienstregeling
- 521 - De Gilden - Golfresidentie/ Dienstregeling
- 664 - Lemelerveld - Zwolle Rieteweg/ Dienstregeling
- 519 - Station - Gelre Ziekenhuis/ Dienstregeling
- 1 - Station - Apenheul/ Dienstregeling