N7 Lijn
Tremelo Gemeentehuis
De Lijn
De Lijn N7 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus N7 (Tremelo Gemeentehuis) heeft in totaal 72 haltes. Het beginpunt is Tielt-Winge Berg en het eindpunt is Tremelo Gemeentehuis.
Kies een van onderstaande bus N7 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Tremelo Gemeentehuis (72 haltes)
Tielt-Winge Berg
Tielt-Winge Stekstraat
Tielt-Winge Zandstraat
Tielt-Winge Rest
Tielt-Winge Beurt
Tielt-Winge Heuvel Voortstraat
Tielt-Winge Broekstraat
Tielt-Winge Kruisstraat
Tielt-Winge Gemeentehuis
Tielt-Winge Keulenstraat
Tielt-Winge Blerebergstraat
Tielt-Winge Stelplaats Perron 2
Tielt-Winge Kiekenbos
Sint-Joris-Winge Hoek
Sint-Joris-Winge Glabbeeksestwg
Sint-Joris-Winge Dorp
Sint-Joris-Winge Oude Aarschotsebaan
Sint-Joris-Winge Tweevijverstraat
Lubbeek Schubbeek
Lubbeek Vosken
Lubbeek Weg Naar Lubbeek
Lubbeek Kraaiwinkelstraat
Lubbeek Melkerij
Lubbeek Ledigheid
Lubbeek Houwaartseweg
Pellenberg Lindestraat
Linden Koningsveld
Linden Kerk
Linden Wolvendreef
Linden Raychem
Linden J.Davidtsstraat
Kessel-Lo Klooster
Kessel-Lo Heidebergstraat
Kessel-Lo Park Heuvelhof
Kessel-Lo Valvekensstraat
Kessel-Lo H.Hartkerk
Leuven Station Perron 4
Leuven J.Stasstraat
Leuven Rector De Somerplein Perron B
Leuven Dirk Boutslaan
Leuven Half Maartstraat
Leuven Riddersstraat
Leuven Keizersberg
Wilsele Kapellelaan
Wilsele Sint-Martinuskerk
Wilsele Brandenstraat
Wilsele Herentsesteenweg
Wilsele Langveld
Wilsele Corbeelsplein
Herent Waterstraat
Wijgmaal Vaartbrug
Wijgmaal Remytoren
Wijgmaal Station
Wijgmaal Sportcentrum
Wijgmaal Sint-Hadrianuskerk
Wijgmaal Korte Dolagestraat
Wijgmaal Klooster
Wijgmaal Wijveld
Wijgmaal Kroonstraat
Wijgmaal Oude Baan
Tildonk Wakkerzeel Putbos
Tildonk Wakkerzeel Wilgenstraat
Tildonk Wakkerzeel Kesterveldstraat
Tildonk Wakkerzeel Kelfsstraat
Tildonk Wakkerzeel Spieke
Tildonk Wakkerzeel Hooghof
Haacht Scharent
Haacht Dreef Hoogscharent
Werchter Hoekje
Werchter Tremelobaan
Tremelo Watertoren
Tremelo Gemeentehuis
N7 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus N7?
Op zondag rijdt de eerste bus N7 om 00:17
Hoe laat vertrekt de laatste bus N7?
Op zondag gaat de laatste bus N7 om 01:17..
Wanneer komt bus N7 aan?
Wanneer komt de Tremelo Gemeentehuis Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Tremelo Gemeentehuis Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt De Lijn's N7 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De N7 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een N7 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde N7 bus station te bekijken.
Bus N7 dienstregeling
N7 bus route actief op vrijdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 00:17 - 01:17
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 22:56 - 23:56 | 60 |
za. | 00:18 - 23:56 | 60 |
zo. | 00:17 - 01:17 | 60 |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over N7 (van Tielt-Winge Berg), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van N7 (Tremelo Gemeentehuis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
N7 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn N7 (Tremelo Gemeentehuis) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
N7 (De Lijn)
De eerste stop van de N7 bus-route is Tielt-Winge Berg en de laatste halte is Tremelo Gemeentehuis. N7 (Tremelo Gemeentehuis) is operationeel op vrijdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: N7 heeft 72 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde N7 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de N7 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn N7 Realtime Bus Tracker
Volg lijn N7 (Tremelo Gemeentehuis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn N7 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn N7, in Belgique.
N7 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 485 - Snelbus Leuven - Lubbeek - Tienen/ Dienstregeling
- 2 - Hoboken Lelieplaats - Hoboken Zwaantjes (pendelbus/ Dienstregeling
- 848 - Nijlen - Bouwel - Herentals/ Dienstregeling
- 620 - Meerle - Hoogstraten-Antwerpen via Schoten Centrum/ Dienstregeling
- 251 - Woubrechtegem - Herzele - Zottegem/ Dienstregeling
- 363 - KotHopper Hasselt - Diepenbeek - Hasselt/ Dienstregeling
- 312 - Brugge-Jabbeke-Ettelgem-Snaaskerke-Oostende/ Dienstregeling
- 629 - Tongeren Station - Tongeren Bewel/ Dienstregeling
- 308 - Geraardsbergen - Lierde - Brakel - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 357 - Beringen-Mijn - Lummen - Schulen - Herk-de-Stad/ Dienstregeling
- 709 - Kortrijk - Stasegem - Harelbeke - Vichte - Anzegem/ Dienstregeling
- 883 - Aalter - Lotenhulle - Ruiselede - Tielt/ Dienstregeling
- R55 - Anderlecht - Sint-Genesius-Rode - Halle AZ/ Dienstregeling
- 107 - Marktbus Halle Europawijk - Halle Centrum/ Dienstregeling
- 221 - Wielsbeke - Oostrozebeke - Ooigem - Kortrijk/ Dienstregeling
- 882 - Doomkerke De Zande- Aalter/ Dienstregeling
- 881 - Aalter - Ruiselede - Wingene/ Dienstregeling
- 434 - Turnhout - Beerse - Merksplas - Hoogstraten/ Dienstregeling
- 85 - Lier - Nijlen - Herenthout - Herentals/ Dienstregeling
- R30 - Brussel Noord - Grimbergen - Humbeek/ Dienstregeling