N7
N7 - Tremelo Gemeentehuis Schema
vrijdag en zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Tielt-Winge Berg | - | - | 00:17 | 01:17 |
Tielt-Winge Stekstraat | - | - | 00:17 | 01:17 |
Tielt-Winge Zandstraat | - | - | 00:19 | 01:19 |
Tielt-Winge Rest | - | - | 00:20 | 01:20 |
Tielt-Winge Beurt | - | - | 00:21 | 01:21 |
Tielt-Winge Heuvel Voortstraat | - | - | 00:22 | 01:22 |
Tielt-Winge Broekstraat | - | - | 00:23 | 01:23 |
Tielt-Winge Kruisstraat | - | - | 00:25 | 01:25 |
Tielt-Winge Gemeentehuis | - | - | 00:26 | 01:26 |
Tielt-Winge Keulenstraat | - | - | 00:27 | 01:27 |
Tielt-Winge Blerebergstraat | - | - | 00:29 | 01:29 |
Tielt-Winge Stelplaats Perron 2 | - | - | 00:30 | 01:30 |
Tielt-Winge Kiekenbos | - | - | 00:31 | 01:31 |
Sint-Joris-Winge Hoek | - | - | 00:32 | 01:32 |
Sint-Joris-Winge Glabbeeksestwg | - | - | 00:34 | 01:34 |
Sint-Joris-Winge Dorp | - | - | 00:35 | 01:35 |
Sint-Joris-Winge Oude Aarschotsebaan | - | - | 00:37 | 01:37 |
Sint-Joris-Winge Tweevijverstraat | - | - | 00:38 | 01:38 |
Lubbeek Schubbeek | - | - | 00:40 | 01:40 |
Lubbeek Vosken | - | - | 00:42 | 01:42 |
Lubbeek Weg Naar Lubbeek | - | - | 00:43 | 01:43 |
Lubbeek Kraaiwinkelstraat | - | - | 00:44 | 01:44 |
Lubbeek Melkerij | - | - | 00:45 | 01:45 |
Lubbeek Ledigheid | - | - | 00:46 | 01:46 |
Lubbeek Houwaartseweg | - | - | 00:47 | 01:47 |
Pellenberg Lindestraat | - | - | 00:49 | 01:49 |
Linden Koningsveld | - | - | 00:50 | 01:50 |
Linden Kerk | - | - | 00:51 | 01:51 |
Linden Wolvendreef | - | - | 00:53 | 01:53 |
Linden Raychem | - | - | 00:54 | 01:54 |
Linden J.Davidtsstraat | - | - | 00:55 | 01:55 |
Kessel-Lo Klooster | - | - | 00:56 | 01:56 |
Kessel-Lo Heidebergstraat | - | - | 00:57 | 01:57 |
Kessel-Lo Park Heuvelhof | - | - | 00:58 | 01:58 |
Kessel-Lo Valvekensstraat | - | - | 00:59 | 01:59 |
Kessel-Lo H.Hartkerk | - | - | 01:00 | 02:00 |
Leuven Station Perron 4 | 22:56 | 23:56 | 01:01 | 02:01 |
Leuven J.Stasstraat | 22:57 | 23:57 | 01:03 | 02:03 |
Leuven Rector De Somerplein Perron B | 22:58 | 23:58 | 01:04 | 02:04 |
Leuven Dirk Boutslaan | 22:58 | 23:58 | 01:04 | 02:04 |
Leuven Half Maartstraat | 22:59 | 23:59 | 01:05 | 02:05 |
Leuven Riddersstraat | 23:00 | 00:00 | 01:06 | 02:06 |
Leuven Keizersberg | 23:01 | 00:01 | 01:06 | 02:06 |
Wilsele Kapellelaan | 23:01 | 00:01 | 01:07 | 02:07 |
Wilsele Sint-Martinuskerk | 23:03 | 00:03 | 01:09 | 02:09 |
Wilsele Brandenstraat | 23:04 | 00:04 | 01:10 | 02:10 |
Wilsele Herentsesteenweg | 23:05 | 00:05 | 01:11 | 02:11 |
Wilsele Langveld | 23:07 | 00:07 | 01:13 | 02:13 |
Wilsele Corbeelsplein | 23:08 | 00:08 | 01:14 | 02:14 |
Herent Waterstraat | 23:10 | 00:10 | 01:16 | 02:16 |
Wijgmaal Vaartbrug | 23:10 | 00:10 | 01:16 | 02:16 |
Wijgmaal Remytoren | 23:12 | 00:12 | 01:17 | 02:17 |
Wijgmaal Station | 23:12 | 00:12 | 01:18 | 02:18 |
Wijgmaal Sportcentrum | 23:13 | 00:13 | 01:19 | 02:19 |
Wijgmaal Sint-Hadrianuskerk | 23:14 | 00:14 | 01:19 | 02:19 |
Wijgmaal Korte Dolagestraat | 23:14 | 00:14 | 01:20 | 02:20 |
Wijgmaal Klooster | 23:15 | 00:15 | 01:21 | 02:21 |
Wijgmaal Wijveld | 23:16 | 00:16 | 01:22 | 02:22 |
Wijgmaal Kroonstraat | 23:17 | 00:17 | 01:23 | 02:23 |
Wijgmaal Oude Baan | 23:18 | 00:18 | 01:24 | 02:24 |
Tildonk Wakkerzeel Putbos | 23:19 | 00:19 | 01:25 | 02:25 |
Tildonk Wakkerzeel Wilgenstraat | 23:20 | 00:20 | 01:26 | 02:26 |
Tildonk Wakkerzeel Kesterveldstraat | 23:21 | 00:21 | 01:27 | 02:27 |
Tildonk Wakkerzeel Kelfsstraat | 23:23 | 00:23 | 01:28 | 02:28 |
Tildonk Wakkerzeel Spieke | 23:24 | 00:24 | 01:30 | 02:30 |
Tildonk Wakkerzeel Hooghof | 23:25 | 00:25 | 01:31 | 02:31 |
Haacht Scharent | 23:27 | 00:27 | 01:33 | 02:33 |
Haacht Dreef Hoogscharent | 23:29 | 00:29 | 01:35 | 02:35 |
Werchter Hoekje | 23:31 | 00:31 | 01:37 | 02:37 |
Werchter Tremelobaan | 23:33 | 00:33 | 01:39 | 02:39 |
Tremelo Watertoren | 23:35 | 00:35 | 01:41 | 02:41 |
Tremelo Gemeentehuis | 23:36 | 00:36 | 01:42 | 02:42 |
De Lijn Bus dienstregeling - N7 (Tremelo Gemeentehuis)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route N7, Tremelo Gemeentehuis, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tielt-Winge Berg station naar Tremelo Gemeentehuis station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.