N89 Lijn
Centraal Station
GVB
GVB N89 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus N89 (Centraal Station) heeft in totaal 23 haltes. Het beginpunt is P.Oosterhuisstraat en het eindpunt is Centraal Station.
Kies een van onderstaande bus N89 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Centraal Station (23 haltes)
P.Oosterhuisstraat
P.Oosterhuisstraat
Lumierestraat
Lumierestraat
Diemerparklaan
Diemerparklaan
Daguerrestraat
Vennepluimstraat
Steigereiland
Bob Haarmslaan
Zuiderzeeweg
Insulindeweg
Soembawastraat
Molukkenstraat
Javaplein
Zeeburgerdijk
Veelaan
Borneolaan
C. Van Eesterenlaan
Oostelijke Handelskade
Kattenburg
Piet Heinkade
Centraal Station
N89 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus N89?
Op donderdag rijdt de eerste bus N89 om 01:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus N89?
Op donderdag gaat de laatste bus N89 om 02:35..
Wanneer komt bus N89 aan?
Wanneer komt de Centraal Station bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Centraal Station bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het N89 (Centraal Station) bus tarief?
Het Centraal Station (Centraal Station) bus tarief is €1.13 - €2.96.
Is er een N89 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde N89 bus station te bekijken.
Bus N89 dienstregeling
N89 bus route actief op donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag. Reguliere diensturen: 03:38 - 06:32
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
di. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 01:35 - 02:35 | 60 |
vr. | 03:33 - 02:41 | 58 |
za. | 03:38 - 02:41 | 58 |
zo. | 03:38 - 06:32 | 57 - 58 |
GVB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over N89 (van P.Oosterhuisstraat), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van N89 (Centraal Station) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van GVB.
N89 lijn bus tarief
De ritprijs voor GVB N89 (Centraal Station) ligt tussen €1.13 en €2.96. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van GVB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van GVB.
N89 (GVB)
De eerste stop van de N89 bus-route is P.Oosterhuisstraat en de laatste halte is Centraal Station. N89 (Centraal Station) is operationeel op donderdag, vrijdag, zaterdag, zondag.
Aanvullende informatie: N89 heeft 23 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 21 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van GVB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde N89 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de N89 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn N89 Realtime bus Tracker
Volg lijn N89 (Centraal Station) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn N89 bus tracker of een live GVB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor GVB of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor GVB en elk bus, inclusief lijn N89, in Netherlands.
N89 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
GVB in Netherlands
- 233 - Lijn 233/ Dienstregeling
- 267 - Lijn 267/ Dienstregeling
- N83 - Lijn 283/ Dienstregeling
- 36 - Lijn 36/ Dienstregeling
- 22 - Lijn 22/ Dienstregeling
- 40 - Lijn 40/ Dienstregeling
- 65 - Lijn 65/ Dienstregeling
- 247 - Lijn 247/ Dienstregeling
- 48 - Lijn 48/ Dienstregeling
- N85 - Lijn 285/ Dienstregeling
- 49 - Lijn 49/ Dienstregeling
- N86 - Lijn 286/ Dienstregeling
- N81 - Lijn 281/ Dienstregeling
- 463 - Lijn 463/ Dienstregeling
- 35 - Lijn 35/ Dienstregeling
- 63 - Lijn 63/ Dienstregeling
- 34 - Lijn 34/ Dienstregeling
- 18 - Lijn 18/ Dienstregeling
- 43 - Lijn 43/ Dienstregeling
- 79 - Lijn 79/ Dienstregeling