P Lijn
Poperinge→Courtrai
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB P trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein P (Poperinge→Courtrai) heeft in totaal 8 stations. Het beginpunt is Poperinge en het eindpunt is Courtrai.
Kies een van onderstaande trein P stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Poperinge→Courtrai (8 haltes)
Poperinge
Ypres
Comines
Wervik
Menin
Wevelgem
Bissegem
Courtrai
P FAQ
Wanneer gaat de eerste trein P?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste trein P om 07:35
Hoe laat vertrekt de laatste trein P?
Op vrijdag gaat de laatste trein P om 07:35..
Wanneer komt trein P aan?
Wanneer komt de Poperinge→Courtrai Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Poperinge→Courtrai Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's P trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De P trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een P trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde P trein station te bekijken.
Trein P dienstregeling
P trein lijn actief op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag. Reguliere diensturen: 07:35 - 16:36
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:35 - 16:36 | 541 |
di. | 07:35 - 16:36 | 541 |
wo. | 07:35 - 16:36 | 541 |
do. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
vr. | 07:35 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over P (van Poperinge), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van P (Poperinge→Courtrai) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
P lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB P (Poperinge→Courtrai) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
P (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de P trein-route is Poperinge en de laatste halte is Courtrai. P (Poperinge→Courtrai) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag.
Aanvullende informatie: P heeft 8 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 41 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde P trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de P trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn P Realtime Trein Tracker
Volg lijn P (Poperinge→Courtrai) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn P trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn P, in Belgique.
P - Alternatieve Wegbeschrijvingen
NMBS/SNCB in Belgique
- L - Gand-Saint-Pierre - Termonde
- L - Heist-op-den-Berg - Louvain
- L - Fleurus - Wavre
- S3 - Termonde - Zottegem/ Dienstregeling
- S52 - Grammont - Zottegem/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Namur/ Dienstregeling
- S10 - Alost - Ternat
- IC - Gand-Saint-Pierre - Saint-Nicolas/ Dienstregeling
- IC - Arlon - Marloie/ Dienstregeling
- IC - Ostende - Welkenraedt/ Dienstregeling
- S61 - Châtelet - Wavre
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Hasselt
- L - Ottignies - Rhisnes
- P - Gand-Saint-Pierre - Termonde/ Dienstregeling
- P - Mons - Tournai/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Louvain/ Dienstregeling
- L - Gand-Saint-Pierre - Malines/ Dienstregeling
- P - Liège-Guillemins - Marloie/ Dienstregeling
- T - Cambron-Casteau - Schaerbeek/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Fleurus