R53 Lijn
Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove
De Lijn
De Lijn R53 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus R53 (Ninove Centrum) heeft in totaal 91 haltes. Het beginpunt is Anderlecht Het Rad en het eindpunt is Ninove Centrum.
Kies een van onderstaande bus R53 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Ninove Centrum (91 haltes)
Anderlecht Het Rad
Anderlecht Coovi
Drogenbos Pathé
Sint-Pieters-Leeuw Dorent
Drogenbos-Shop.
Drogenbos Bempt
Carrefour Stalle
Ukkel Vergeet-Mij-Nietjes
Ukkel Hercule Poirot
Ukkel Kalevoet Station
Ukkel Keyenbempt
Ukkel André Dufour
Drogenbos Calmeyn
Drogenbos Van Haelen
Linkebeek Hess De Lilez
Linkebeek Avondvrede
Linkebeek Beukenstraat
Beersel Mezenhof
Beersel Linkebeekstraat
Beersel Schaveys
Beersel Rodepoorthoeve
Alsemberg Begraafplaats Vorst
Alsemberg Domein Rondenbos
Alsemberg Grootveld
Alsemberg Genstberg
Alsemberg Sint-Victor
Alsemberg Winderickxplein
Sint-Genesius-Rode Ten Broek
Alsemberg Oude Nijvelsebaan
Dworp Destelheide
Dworp Wijmenhof
Dworp Centrum
Dworp Gravenhof
Dworp Wauweringen
Huizingen Pretersblok
Huizingen Domein
Huizingen Kerk
Huizingen Reiberg
Buizingen Cité
Buizingen De Hovenier
Buizingen Krol
Buizingen Groenstraat
Buizingen Gemeenteplein
Halle Sportoase Hallebad
Halle Station Perron 2
Halle Park
Halle Arkenvest
Halle Bergensepoort
Halle Ziekenhuislaan
Halle Ninoofsepoort
Halle Groeningestraat
Halle Lamme Guiche-Erf
Halle Demesmaekerstraat
Halle Tondeurs
Halle Wolvendries
Pepingen Elbeek
Pepingen Termeeren
Pepingen Steenweg Op Bellingen
Pepingen Bouckhoutstraat
Pepingen Kerk
Pepingen Kestergat
Leerbeek Kwadebeek
Leerbeek Pajottenland
Leerbeek Kruispunt Hogenberg
Leerbeek Stelplaats Perron 3
Gooik Meintjes
Gooik Kwakenbeek
Gooik Wijngaardstraat
Gooik Sint-Niklaaskerk
Gooik Gemeentehuis
Gooik Paddenbroekstraat
Gooik Steenberg
Gooik Terlo
Gooik Hoezenbroekstraat
Gooik Sporthal Koornmolen
Gooik Strijland School
Gooik Strijland Kerk
Gooik Hoevestraat
Neigem Windschof
Neigem Dorp
Neigem Neep
Meerbeke Halsesteenweg
Meerbeke Walstraat
Meerbeke Kerk
Meerbeke Vlinderlaan
Ninove Nederwijk Oost
Ninove Industrie
Ninove Astridlaan
Ninove Station Perron 2
Ninove Graanmarkt
Ninove Centrum
R53 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus R53?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag rijdt de eerste bus R53 om 07:35
Hoe laat vertrekt de laatste bus R53?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus R53 om 13:05..
Wanneer komt bus R53 aan?
Wanneer komt de Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het R53 (Ninove Centrum) bus tarief?
Het Anderlecht - Alsemberg - Halle - Leerbeek - Ninove Ninove Centrum) bus tarief is ongeveer €2.40.
Rijdt De Lijn's R53 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De R53 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een R53 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde R53 bus station te bekijken.
Bus R53 dienstregeling
R53 bus route actief op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 07:35 - 13:05
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 07:35 - 13:05 | 330 |
di. | 07:35 - 13:05 | 330 |
wo. | 07:35 - 13:05 | 90 - 240 |
do. | 07:35 - 13:05 | 330 |
vr. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
za. | 09:36 - 15:31 | 55 - 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over R53 (van Anderlecht Het Rad), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van R53 (Ninove Centrum) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
R53 lijn bus tarief
De ritprijs voor De Lijn R53 (Ninove Centrum) is ongeveer €2.40. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van De Lijn, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van De Lijn.
R53 (De Lijn)
De eerste stop van de R53 bus-route is Anderlecht Het Rad en de laatste halte is Ninove Centrum. R53 (Ninove Centrum) is operationeel op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: R53 heeft 91 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 115 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde R53 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de R53 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn R53 Realtime Bus Tracker
Volg lijn R53 (Ninove Centrum) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn R53 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn R53, in Belgique.
R53 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- R53 - Anderlecht Het Rad / Dienstregeling
- R53 - Drogenbos Shopping / Dienstregeling
- R53 - Halle Don Bosco / Dienstregeling
- R53 - Halle Station Perron 2 / Dienstregeling
- R53 - Halle Station Perron 6 / Dienstregeling
- R53 - Leerbeek Stelplaats Perron 3 / Dienstregeling
- R53 - Leerbeek Stelplaats Perron 8 / Dienstregeling
- R53 - Ninove Station Perron 1 / Dienstregeling
- R53 - Ninove Station Perron 2 / Dienstregeling
De Lijn in Belgique
- 263 - Maaseik - Mosa-RT Pendel/ Dienstregeling
- R59 - Zaventem Luchthaven - Roodebeek Metro/ Dienstregeling
- 406 - Zandhoven - scholen Malle via Halle/ Dienstregeling
- 379 - Zandvliet -Stabroek -Kapellen - scholen Brasschaat/ Dienstregeling
- 47 - Hasselt - Kortessem - Tongeren/ Dienstregeling
- 473 - Tongeren - Kortessem - Hasselt Handelsschool/ Dienstregeling
- 281 - Oedelem LTI - Beernem - Wingene - Tielt/ Dienstregeling
- 2 - Station - Vuurtorenwijk - Breeweg/ Dienstregeling
- 560 - Mechelen - St-Katelijne-Waver - Beukheuvel - Lier/ Dienstregeling
- 81 - Wervik - Geluwe - Menen - Rekkem - Moeskroen/ Dienstregeling
- 730 - Brasschaat De Golf - Ekeren - Antwerpen/ Dienstregeling
- 128 - Hasselt - Kiewit Bewel/ Dienstregeling
- 479 - Hasselt - Kortessem - Wellen - Alken - Borgloon/ Dienstregeling
- 355 - Diksmuide-Vladslo-Koekelare-Wijnendale-Torhout/ Dienstregeling
- 552 - Mechelen Gandhi - Elzestraat/ Dienstregeling
- 420 - Berchem - Broechem - Massenhoven - Herentals/ Dienstregeling
- 760 - Antwerpen - 6de en 7de havendok/ Dienstregeling
- 485 - Snelbus Leuven - Lubbeek - Tienen/ Dienstregeling
- 23 - Mol - Meerhout/ Dienstregeling
- 521 - Kortenberg - Everberg - Heverlee/ Dienstregeling