S42 Lijn
Liers→Liège-Guillemins
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB S42 trein Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van trein S42 (Liers→Liège-Guillemins) heeft in totaal 6 stations. Het beginpunt is Liers en het eindpunt is Liège-Guillemins.
Kies een van onderstaande trein S42 stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Liers→Liège-Guillemins (6 haltes)
Liers
Milmort
Herstal
Liège-Saint-Lambert
Liège-Carré
Liège-Guillemins
S42 FAQ
Wanneer gaat de eerste trein S42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag rijdt de eerste trein S42 om 06:38
Hoe laat vertrekt de laatste trein S42?
Op maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag gaat de laatste trein S42 om 21:38..
Wanneer komt trein S42 aan?
Wanneer komt de Liers→Liège-Guillemins Trein? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Liers→Liège-Guillemins Trein lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Rijdt NMBS/SNCB's S42 trein lijn op Hemelvaartsdag and Pinksteren?
De S42 trein's diensttijden op Hemelvaartsdag and Pinksteren kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een S42 trein station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde S42 trein station te bekijken.
Trein S42 dienstregeling
S42 trein lijn gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:38 - 21:38
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:38 - 21:38 | 60 |
di. | 06:38 - 21:38 | 60 |
wo. | 06:38 - 21:38 | 60 |
do. | 07:42 - 21:42 | 60 |
vr. | 06:38 - 21:38 | 60 |
za. | 07:42 - 21:42 | 60 |
zo. | 07:42 - 21:42 | 60 |
NMBS/SNCB trein Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over S42 (van Liers), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van trein, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van S42 (Liers→Liège-Guillemins) en volg het trein terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
S42 lijn trein tarief
De prijzen van NMBS/SNCB S42 (Liers→Liège-Guillemins) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
S42 (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de S42 trein-route is Liers en de laatste halte is Liège-Guillemins. S42 (Liers→Liège-Guillemins) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: S42 heeft 6 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 28 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime treintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde S42 trein stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en treindienstregeling voor de S42 trein om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn S42 Realtime Trein Tracker
Volg lijn S42 (Liers→Liège-Guillemins) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn S42 trein tracker of een live NMBS/SNCB trein tracker app en mis nooit meer uw trein.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk trein, inclusief lijn S42, in Belgique.
NMBS/SNCB in Belgique
- S3 - Termonde - Zottegem/ Dienstregeling
- P - Hamont - Heverlee
- IC - Bruxelles-Midi - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- L - Bruxelles-Midi - Bruxelles-Nord
- P - Gand-Saint-Pierre - Grammont/ Dienstregeling
- P - Bruxelles-Midi - Genk/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - La Louvière-Sud/ Dienstregeling
- IC - Termonde - Tournai
- P - Braine-le-Comte - Saint-Ghislain/ Dienstregeling
- S52 - Grammont - Zottegem/ Dienstregeling
- IC - Binche - La Louvière-Centre
- P - Arlon - Marloie/ Dienstregeling
- P - Arlon - Virton/ Dienstregeling
- P - Bruxelles-Midi - Ciney/ Dienstregeling
- IC - Liers - Namur/ Dienstregeling
- IC - Hal - La Louvière-Sud/ Dienstregeling
- IC - Denderleeuw - Lokeren/ Dienstregeling
- S7 - Bruxelles-Luxembourg - Malines/ Dienstregeling
- IC - Mons - Tamines/ Dienstregeling
- S6 - Hal - Schaerbeek