S51 Lijn
Eeklo - Gand-Saint-Pierre
NMBS/SNCB
NMBS/SNCB S51 Train Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van Train S51 (Eeklo→Gand-Saint-Pierre) heeft in totaal 8 stations. Het beginpunt is Eeklo en het eindpunt is Gand-Saint-Pierre.
Kies een van onderstaande Train S51 stations voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Eeklo→Gand-Saint-Pierre (8 haltes)
Eeklo
Waarschoot
Sleidinge
Evergem
Wondelgem
Gand-Dampoort
Gentbrugge
Gand-Saint-Pierre
S51 FAQ
Wanneer gaat de eerste Train S51?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste Train S51 om 06:51
Hoe laat vertrekt de laatste Train S51?
Op zondag, zaterdag gaat de laatste Train S51 om 21:11..
Wanneer komt Train S51 aan?
Wanneer komt de Eeklo - Gand-Saint-Pierre Train? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Eeklo - Gand-Saint-Pierre Train lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een S51 Train station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde S51 Train station te bekijken.
Train S51 dienstregeling
S51 Train lijn gaat elke dag. Normaal dienstschema: 06:51 - 22:11
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:51 - 22:11 | 31 - 60 |
di. | 06:51 - 22:11 | 31 - 60 |
wo. | 06:51 - 22:11 | 31 - 60 |
do. | 06:51 - 22:11 | 31 - 60 |
vr. | 06:51 - 22:11 | 31 - 60 |
za. | 08:11 - 21:11 | 60 |
zo. | 07:11 - 21:11 | 120 |
NMBS/SNCB Train Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over S51 (van Eeklo), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van Train, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van S51 (Eeklo→Gand-Saint-Pierre) en volg het Train terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van NMBS/SNCB.
S51 lijn Train tarief
De prijzen van NMBS/SNCB S51 (Eeklo→Gand-Saint-Pierre) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van NMBS/SNCB kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van NMBS/SNCB gaan.
S51 (NMBS/SNCB)
De eerste stop van de S51 Train-route is Eeklo en de laatste halte is Gand-Saint-Pierre. S51 (Eeklo→Gand-Saint-Pierre) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: S51 heeft 8 stations en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 35 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van NMBS/SNCB, een realtime Traintracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde S51 Train stations in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en Traindienstregeling voor de S51 Train om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn S51 Realtime Train Tracker
Volg lijn S51 (Eeklo→Gand-Saint-Pierre) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn S51 Train tracker of een live NMBS/SNCB Train tracker app en mis nooit meer uw Train.
Gebruik de app als een reisplanner voor NMBS/SNCB of een reisplanner voor Subway, Light Rail, bus, Train of Ferry om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor NMBS/SNCB en elk Train, inclusief lijn S51, in Belgique.
S51 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
- S51 - Eeklo→Renaix / Dienstregeling
- S51 - Renaix→Audenarde / Dienstregeling
- S51 - De Pinte→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- S51 - De Pinte→Audenarde / Dienstregeling
- S51 - Renaix→Eeklo / Dienstregeling
- S51 - Audenarde→De Pinte / Dienstregeling
- S51 - De Pinte→Renaix / Dienstregeling
- S51 - Gand-Saint-Pierre→Renaix / Dienstregeling
- S51 - Gand-Saint-Pierre→De Pinte / Dienstregeling
- S51 - Renaix→Gand-Saint-Pierre / Dienstregeling
- S51 - Audenarde→Renaix / Dienstregeling
- S51 - Gand-Saint-Pierre→Eeklo / Dienstregeling
- S51 - Renaix→De Pinte / Dienstregeling
NMBS/SNCB in Belgique
- IC - Huy - Namur/ Dienstregeling
- IC - Anvers-Central - Ostende/ Dienstregeling
- IC - Charleroi-Central - Namur/ Dienstregeling
- S43 - Eijsden (NL) - Liège-Guillemins/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Lichtervelde/ Dienstregeling
- IC - Hamont - Mol/ Dienstregeling
- P - Gand-Saint-Pierre - Tongres/ Dienstregeling
- EXP - Louvain - Ostende/ Dienstregeling
- S10 - Alost - Bruxelles-Midi/ Dienstregeling
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Dinant/ Dienstregeling
- P - Anvers-Central - Essen/ Dienstregeling
- S19 - Brussels Airport-Zaventem - Charleroi-Central/ Dienstregeling
- IC - Dinant - Ottignies/ Dienstregeling
- IC - Courtrai - Roulers/ Dienstregeling
- IC - Brussels Airport-Zaventem - Knokke/ Dienstregeling
- P - Liège-Guillemins - Rochefort-Jemelle/ Dienstregeling
- S5 - Bruxelles-Luxembourg - Enghien/ Dienstregeling
- S1 - Braine-l'Alleud - Schaerbeek/ Dienstregeling
- P - Anvers-Central - Sint-Joris-Weert/ Dienstregeling
- IC - Namur - Tournai/ Dienstregeling