T19 Lijn
Groot-bijgaarden - De Wand
STIB
STIB T19 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus T19 (Simonis) heeft in totaal 13 haltes. Het beginpunt is De Wand en het eindpunt is Simonis.
Kies een van onderstaande bus T19 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Simonis (13 haltes)
De Wand
Serres Royales / Koninklijke Serres
Schola Europea
Artistes / Kunstenaars
Karel Bogaerd
Guill. De Greef
Cim. De Jette
Verbeyst
Léopold I / Leopold I
Miroir
Broustin
Parc Elisabeth / Elisabethpark
Simonis
T19 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus T19?
Op dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus T19 om 00:02
Hoe laat vertrekt de laatste bus T19?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag gaat de laatste bus T19 om 23:48..
Wanneer komt bus T19 aan?
Wanneer komt de Groot-bijgaarden - De Wand Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Groot-bijgaarden - De Wand Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het T19 (Simonis) bus tarief?
Het Groot-bijgaarden - De Wand Simonis) bus tarief is ongeveer €2.10.
Rijdt STIB's T19 bus lijn op Pinksteren and witte maandag?
De T19 bus's diensttijden op Pinksteren and witte maandag kunnen veranderen. Controleer de Moovit app voor de laatste wijzigingen en live updates.
Is er een T19 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde T19 bus station te bekijken.
Bus T19 dienstregeling
T19 bus route gaat elke dag. Normaal dienstschema: 00:02 - 23:48
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 00:08 - 23:48 | 7 - 14 |
di. | 00:02 - 23:48 | 7 - 14 |
wo. | 00:02 - 23:48 | 7 - 14 |
do. | 00:02 - 23:48 | 7 - 14 |
vr. | 00:02 - 23:54 | 7 - 14 |
za. | 00:08 - 23:54 | 12 - 18 |
zo. | 00:08 - 23:54 | 14 - 20 |
STIB bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over T19 (van De Wand), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van T19 (Simonis) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van STIB.
T19 lijn bus tarief
De ritprijs voor STIB T19 (Simonis) is ongeveer €2.10. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van STIB, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van STIB.
T19 (STIB)
De eerste stop van de T19 bus-route is De Wand en de laatste halte is Simonis. T19 (Simonis) is operationeel op elke dag.
Aanvullende informatie: T19 heeft 13 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 19 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van STIB, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde T19 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de T19 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn T19 Realtime Bus Tracker
Volg lijn T19 (Simonis) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn T19 bus tracker of een live STIB bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor STIB of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor STIB en elk bus, inclusief lijn T19, in Belgique.
T19 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
STIB in Belgique
- N12 - Gare Centrale - Stalle P/ Dienstregeling
- 77 - Kraainem - Hippodrome/ Dienstregeling
- 76 - Kraainem - Oppem/ Dienstregeling
- N08 - Gare Centrale - Wiener/ Dienstregeling
- 86 - Machtens - Bockstael/ Dienstregeling
- 61 - Gare Du Nord - Montgomery/ Dienstregeling
- 95 - Grand-place - Wiener/ Dienstregeling
- 69 - Schaerbeek Gare - Jules Bordet
- T3 - Esplanade - Churchill/ Dienstregeling
- 33 - Dansaert - Louise/ Dienstregeling
- 88 - De Brouckere - Uz-vub/ Dienstregeling
- 78 - Humanite - Gare Du Midi/ Dienstregeling
- 58 - Vilvoorde Station - Albert Ii/ Dienstregeling
- 27 - Luxembourg - Pleiades/ Dienstregeling
- 17 - Beaulieu - Heiligenborre/ Dienstregeling
- T81 - Marius Renard - Montgomery
- 79 - Kraainem - Schuman/ Dienstregeling
- N18 - Gare Centrale - Heysel/ Dienstregeling
- 60 - Ambiorix - Uccle Calevoet/ Dienstregeling
- N13 - Gare Centrale - Westland Shopping/ Dienstregeling