107
107 - Groningen Zernike Via Kardinge Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 |
---|---|---|---|---|---|
Stadskanaal, Busstation (Perron C) | 07:22 | 08:07 | 09:17 | 13:29 | 14:29 |
Stadskanaal, Spont | 07:22 | 08:07 | 09:17 | 13:29 | 14:29 |
Stadskanaal, Raadhuisplein | 07:22 | 08:07 | 09:17 | 13:29 | 14:29 |
Stadskanaal, Navolaan | 07:23 | 08:08 | 09:18 | 13:30 | 14:30 |
Stadskanaal, Esperantolaan | 07:24 | 08:09 | 09:19 | 13:31 | 14:31 |
Stadskanaal, Onstwedderweg | 07:25 | 08:10 | 09:20 | 13:32 | 14:32 |
Stadskanaal, Stationsbrug | 07:27 | 08:12 | 09:22 | 13:33 | 14:33 |
Stadskanaal, Gasselterbrug | 07:28 | 08:13 | 09:23 | 13:34 | 14:34 |
Stadskanaal, Molenstraat | 07:29 | 08:14 | 09:24 | 13:35 | 14:35 |
Stadskanaal, 2e Sluis | 07:29 | 08:14 | 09:24 | 13:35 | 14:35 |
Stadskanaal, Badstraat | 07:30 | 08:15 | 09:25 | 13:36 | 14:36 |
Stadskanaal, Boerveenschemond | 07:31 | 08:16 | 09:26 | 13:37 | 14:37 |
Stadskanaal, Pekelderstraat | 07:31 | 08:16 | 09:26 | 13:37 | 14:37 |
Stadskanaal, Bonnerbrug | 07:32 | 08:17 | 09:27 | 13:38 | 14:38 |
Stadskanaal, 1e Sluis | 07:33 | 08:18 | 09:28 | 13:39 | 14:39 |
Stadskanaal, Unikenweg 59 | 07:34 | 08:19 | 09:29 | 13:40 | 14:40 |
Stadskanaal, Gietermond | 07:35 | 08:20 | 09:30 | 13:41 | 14:41 |
Stadskanaal, Unikenstraat 8 | 07:36 | 08:21 | 09:31 | 13:42 | 14:42 |
Bareveld, K.J. De Vriezestraat | 07:38 | 08:23 | 09:33 | 13:44 | 14:44 |
Bareveld, Brug | 07:39 | 08:24 | 09:34 | 13:45 | 14:45 |
Eexterveenschekanaal, Paal 9 | 07:41 | 08:26 | 09:36 | 13:47 | 14:47 |
Annerveenschekanaal, Paal 8 | 07:43 | 08:28 | 09:38 | 13:48 | 14:48 |
Annerveenschekanaal, Paal 7 | 07:45 | 08:30 | 09:40 | 13:50 | 14:50 |
Kielwindeweer, Veendammerweg | 07:47 | 08:32 | 09:42 | 13:51 | 14:51 |
Kielwindeweer, Klaplaan | 07:48 | 08:33 | 09:43 | 13:52 | 14:52 |
Kielwindeweer, Zuidlaarderweg | 07:49 | 08:34 | 09:44 | 13:53 | 14:53 |
Kielwindeweer, Paal 2 | 07:50 | 08:35 | 09:45 | 13:54 | 14:54 |
Hoogezand, De Vosholen | 07:52 | 08:37 | 09:47 | 13:56 | 14:56 |
Hoogezand, De Hooge Meeren | 07:54 | 08:39 | 09:49 | 13:58 | 14:58 |
Hoogezand, Kerkstraat | 07:55 | 08:40 | 09:50 | 13:59 | 14:59 |
Hoogezand, Rijksweg A7 | 07:58 | 08:43 | 09:53 | 14:02 | 15:02 |
Groningen, Eenrumermaar | 08:09 | 08:54 | 10:04 | 14:13 | 15:13 |
Groningen, Parkallee | 08:10 | 08:55 | 10:05 | 14:14 | 15:14 |
Groningen, P+R Kardinge | 08:12 | 08:57 | 10:07 | 14:16 | 15:16 |
Groningen, Crematoriumlaan | 08:20 | 09:05 | 10:14 | 14:23 | 15:23 |
Groningen, Nijenborgh | 08:22 | 09:07 | 10:16 | 14:25 | 15:25 |
Groningen, Zernikeplein | 08:24 | 09:09 | 10:17 | 14:26 | 15:26 |
Groningen, Zernike Noord (Perron E) | 08:28 | 09:13 | 10:21 | 14:30 | 15:30 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 107 (Groningen Zernike Via Kardinge)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 107, Groningen Zernike Via Kardinge, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Stadskanaal, Busstation (Perron C) station naar Groningen, Zernike Noord (Perron E) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling. We werken het schema van 107, van Stadskanaal naar Groningen, dagelijks om 12 uur 's nachts.