11/7
11/7 - Hotton Ecole De L'Etat→Marche Isl Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Hotton Ecole De L'Etat | 11:30 |
Hotton Rue Des Ecoles | 11:32 |
Hotton Route De Marche | 11:33 |
Hotton Route De Marenne | 11:33 |
Hotton Route De La Carrière | 11:33 |
Marenne Carrières | 11:37 |
Marenne Eglise | 11:38 |
Bourdon Longues Aires N86 | 11:48 |
Bourdon Station | 11:48 |
Bourdon Route De Marche | 11:49 |
Bourdon Ecole | 11:50 |
Bourdon Eglise | 11:51 |
Bourdon Route De Marenne | 11:52 |
Bourdon Belle-Vue | 11:54 |
Verdenne Centre | 11:58 |
Verdenne Rue De Noel 1944 | 11:59 |
Marenne Ecole | 12:01 |
Marenne Eglise | 12:02 |
Bourdon Belle-Vue | 12:05 |
Bourdon Route De Marenne | 12:06 |
Bourdon Eglise | 12:07 |
Bourdon Ecole | 12:08 |
Bourdon Route De Marche | 12:08 |
Bourdon Station | 12:09 |
Bourdon Longues Aires N86 | 12:09 |
Bourdon Longues Aires | 11:47 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 11/7 (Hotton Ecole De L'Etat→Marche Isl)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 11/7, Hotton Ecole De L'Etat→Marche Isl, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hotton Ecole De L'Etat station naar Marche Isl station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.