127 - Landen Station→Hannut Gare Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Landen Station | 06:10 | 07:50 | 20:38 |
Landen Overweg | 06:12 | 07:51 | 20:39 |
Landen Elisabethsquare | - | 07:51 | - |
Walsbets Maison Conard | 06:13 | - | 20:40 |
Waasmont Nieuwe Wijk | - | 07:54 | - |
Waasmont Kapel | - | 07:55 | - |
Waasmont Station | - | 07:56 | - |
Walshoutem Weg Op Waasmont | 06:14 | 07:57 | 20:41 |
Walshoutem Zavelberg | 06:15 | 07:59 | 20:42 |
Walshoutem Kerk | 06:15 | 07:59 | 20:42 |
Walshoutem Kapel | 06:16 | 08:00 | 20:43 |
Walshoutem Chantier Mathieu | 06:17 | 08:01 | 20:44 |
Bertree Gare | 06:19 | 08:03 | 20:46 |
Bertree Village | 06:21 | 08:05 | 20:48 |
Avernas-Le-Bauduin Route Vers Bertrée | - | 08:06 | 20:49 |
Avernas-Le-Bauduin Villa 8 | - | 08:07 | 20:49 |
Hannut Home "La Tonnelle" | - | 08:08 | 20:50 |
Hannut Route De Landen 52 | - | 08:09 | 20:51 |
Cras-Avernas Route De Walshoutem | 06:24 | - | - |
Cras-Avernas Eglise | 06:25 | - | - |
Cras-Avernas Crucifix | 06:25 | - | - |
Cras-Avernas Bascule | 06:26 | - | - |
Trognee Village | 06:27 | - | - |
Trognee Sucrerie | 06:27 | - | - |
Poucet Rue Hubert Larock | 06:28 | - | - |
Poucet Route De Trognée | 06:29 | - | - |
Poucet La Forge | 06:30 | - | - |
Hannut Rue Des Combattants | 06:31 | - | - |
Hannut Hôtel De Ville | 06:33 | 08:11 | 20:52 |
Hannut Place H. Hallet | 06:33 | 08:13 | 20:52 |
Hannut Rue J. Wauters | 06:35 | 08:14 | 20:54 |
Hannut Gare | 06:36 | 08:15 | 20:55 |
zaterdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Landen Station | 08:30 | 20:30 |
Landen Overweg | 08:32 | 20:31 |
Walsbets Maison Conard | 08:33 | 20:32 |
Walshoutem Weg Op Waasmont | 08:35 | 20:33 |
Walshoutem Zavelberg | 08:36 | 20:34 |
Walshoutem Kerk | 08:36 | 20:34 |
Walshoutem Kapel | 08:37 | 20:35 |
Walshoutem Chantier Mathieu | 08:38 | 20:36 |
Bertree Gare | 08:40 | 20:38 |
Bertree Village | 08:42 | 20:40 |
Avernas-Le-Bauduin Route Vers Bertrée | 08:43 | 20:41 |
Avernas-Le-Bauduin Villa 8 | 08:44 | 20:41 |
Hannut Home "La Tonnelle" | 08:45 | 20:42 |
Hannut Route De Landen 52 | 08:46 | 20:43 |
Hannut Hôtel De Ville | 08:48 | 20:44 |
Hannut Place H. Hallet | 08:48 | 20:44 |
Hannut Rue J. Wauters | 08:50 | 20:46 |
Hannut Gare | 08:51 | 20:47 |
zondag Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Landen Station | 20:30 |
Landen Overweg | 20:31 |
Walsbets Maison Conard | 20:32 |
Walshoutem Weg Op Waasmont | 20:33 |
Walshoutem Zavelberg | 20:34 |
Walshoutem Kerk | 20:34 |
Walshoutem Kapel | 20:35 |
Walshoutem Chantier Mathieu | 20:36 |
Bertree Gare | 20:38 |
Bertree Village | 20:40 |
Avernas-Le-Bauduin Route Vers Bertrée | 20:41 |
Avernas-Le-Bauduin Villa 8 | 20:41 |
Hannut Home "La Tonnelle" | 20:42 |
Hannut Route De Landen 52 | 20:43 |
Hannut Hôtel De Ville | 20:44 |
Hannut Place H. Hallet | 20:44 |
Hannut Rue J. Wauters | 20:46 |
Hannut Gare | 20:47 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 127 (Landen Station→Hannut Gare)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 127, Landen Station→Hannut Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Landen Station naar Hannut Gare station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
127 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 127 - Hannut Ecole Primaire→Fumal Gare
- Dienstregeling van 127 - Braives La Ruelle→Hannut Gare
- Dienstregeling van 127 - Landen Station→Latinne Centre
- Dienstregeling van 127 - Fallais Relais→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Hannut Ecole Primaire→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Hannut Gare→Braives Gare
- Dienstregeling van 127 - Fumal Gare→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Hannut Gare→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Hannut Gare→Braives La Ruelle
- Dienstregeling van 127 - Hannut Gare→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Hannut Hôtel De Ville→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Huy Athénée→Hannut Gare
- Dienstregeling van 127 - Hannut Gare→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Hannut Hôtel De Ville→Fumal Gare
- Dienstregeling van 127 - Huy Gare→Braives La Ruelle
- Dienstregeling van 127 - Braives Pont→Hannut Gare
- Dienstregeling van 127 - Huy Gare→Hannut Gare
- Dienstregeling van 127 - Hannut Hôtel De Ville→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Landen Station→Braives La Ruelle
- Dienstregeling van 127 - Huy Gare→Hannut Hôtel De Ville
- Dienstregeling van 127 - Huy Gare→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Landen Station→Fallais Relais
- Dienstregeling van 127 - Huy Place Lebeau→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Lens-Saint-Remy Râperie→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Braives Gare→Hannut Gare
- Dienstregeling van 127 - Landen Station→Hannut Hôtel De Ville
- Dienstregeling van 127 - Braives Gare→Landen Station
- Dienstregeling van 127 - Landen Station→Huy Gare
- Dienstregeling van 127 - Latinne Centre→Landen Station