135
135 - La Roche Athénée→Rendeux Haut Eglise Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
La Roche Athénée | 07:51 |
La Roche Quai De L'Ourthe | 07:53 |
La Roche La Claire Fontaine | 07:56 |
La Roche Cosmopolite | 07:57 |
Vecpre Queue De Vache | 07:58 |
Vecpre Moulin Halleux | 07:59 |
Halleux Ecole | 08:03 |
Genes Petit Pierri | 08:06 |
Genes Eglise | 08:06 |
Genes Rue Saint-Isidore | 08:06 |
Genes 4 Bras | 08:08 |
Lignieres Route De La Roche | 08:11 |
Lignieres 4 Bras | 08:12 |
Lignieres Chovaimont | 08:13 |
Cheoux Rue De La Noblesse | 08:15 |
Cheoux Eglise | 08:15 |
Cheoux Lavaux | 08:16 |
Waharday Rue Des Bruyères 24 | 08:18 |
Waharday Chapelle | 08:19 |
Waharday Rue Des Bruyères | 08:20 |
Hamoul Route De Waharday | 08:22 |
Hamoul Rue Des Hêtres | 08:23 |
Hamoul Rue De Chaieneu | 08:24 |
Hamoul Centre | 08:24 |
Rendeux Bas Terrain De Football | 08:25 |
Rendeux Bas Abri 2000 | 08:26 |
Rendeux Haut Maison Communale | 08:27 |
Rendeux Haut Ecole Communale | 08:28 |
Rendeux Haut Maison Communale | 08:29 |
Rendeux Haut Eglise | 08:30 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 135 (La Roche Athénée→Rendeux Haut Eglise)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 135, La Roche Athénée→Rendeux Haut Eglise, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van La Roche Athénée station naar Rendeux Haut Eglise station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.