141
141 - Beauraing Rond-Point→Graide Boulangerie Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Beauraing Rond-Point | 12:09 | 16:54 |
Beauraing Route De La Gare | 12:10 | 16:55 |
Beauraing Place Berry | 12:11 | 16:56 |
Beauraing Athénée | 12:12 | - |
Beauraing Institut | 12:14 | - |
Beauraing Place St-Roch | 12:16 | 16:58 |
Beauraing Indsc | 12:17 | 16:59 |
Beauraing Place St-Roch | 12:19 | 17:01 |
Beauraing Point De Vue | 12:20 | 17:02 |
Pondrome Rue De Malakoff | 12:21 | 17:03 |
Pondrome Tilleul | 12:22 | 17:04 |
Pondrome Crapaury | 12:24 | 17:06 |
Voneche Café Sylva | 12:26 | 17:08 |
Voneche Chemin De La Gare | 12:27 | 17:09 |
Voneche Jonction | 12:28 | 17:10 |
Malvoisin Quatre Seigneurs | 12:29 | 17:11 |
Malvoisin Meunier | 12:30 | 17:12 |
Malvoisin Barrière | 12:31 | 17:13 |
Gedinne Gribelle | 12:33 | 17:15 |
Gedinne Ferme | 12:34 | 17:16 |
Gedinne Centre | 12:36 | 17:18 |
Gedinne Lycée | 12:37 | 17:19 |
Gedinne Terminus | 12:38 | 17:20 |
Gedinne Rue Gridlet | 12:39 | 17:21 |
Gedinne Cantonnier | 12:41 | 17:23 |
Gedinne Gare Sncb | 12:43 | 17:25 |
Bievre Rond-Point | 12:48 | 17:30 |
Bievre Cités du Douaire | 12:50 | 17:32 |
Graide Station | 12:52 | 17:34 |
Graide Rue du Progrès 54 | 12:53 | 17:35 |
Graide Rue du Progrès 108 | 12:54 | 17:36 |
Graide Boulangerie | 12:56 | 17:38 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Beauraing Rond-Point | 15:39 | 16:51 |
Beauraing Route De La Gare | 15:40 | 16:52 |
Beauraing Place Berry | 15:41 | 16:53 |
Beauraing Athénée | 15:42 | 16:54 |
Beauraing Institut | 15:44 | 16:56 |
Beauraing Place St-Roch | 15:46 | 16:58 |
Beauraing Indsc | 15:47 | 16:59 |
Beauraing Place St-Roch | 15:49 | 17:01 |
Beauraing Point De Vue | 15:50 | 17:02 |
Pondrome Rue De Malakoff | 15:51 | 17:03 |
Pondrome Tilleul | 15:52 | 17:04 |
Pondrome Crapaury | 15:54 | 17:06 |
Voneche Café Sylva | 15:56 | 17:08 |
Voneche Chemin De La Gare | 15:57 | 17:09 |
Voneche Jonction | 15:58 | 17:10 |
Malvoisin Quatre Seigneurs | 15:59 | 17:11 |
Malvoisin Meunier | 16:00 | 17:12 |
Malvoisin Barrière | 16:01 | 17:13 |
Gedinne Gribelle | 16:03 | 17:15 |
Gedinne Ferme | 16:04 | 17:16 |
Gedinne Centre | 16:06 | 17:18 |
Gedinne Lycée | 16:07 | 17:19 |
Gedinne Terminus | 16:08 | 17:20 |
Gedinne Rue Gridlet | 16:09 | 17:21 |
Gedinne Cantonnier | 16:11 | 17:23 |
Gedinne Gare Sncb | 16:13 | 17:25 |
Bievre Rond-Point | 16:18 | 17:30 |
Bievre Cités du Douaire | 16:20 | 17:32 |
Graide Station | 16:22 | 17:34 |
Graide Rue du Progrès 54 | 16:23 | 17:35 |
Graide Rue du Progrès 108 | 16:24 | 17:36 |
Graide Boulangerie | 16:26 | 17:38 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 141 (Beauraing Rond-Point→Graide Boulangerie)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 141, Beauraing Rond-Point→Graide Boulangerie, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Beauraing Rond-Point station naar Graide Boulangerie station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.