145 - Huy Place Lebeau→Waremme Athénée Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Huy Place Lebeau | 07:05 |
Huy Ecole Technique | 07:06 |
Huy Rue Neuve | 07:07 |
Huy Porte Des Aveugles | 07:09 |
Statte Eglise | 07:11 |
Statte Sous Les Roches | 07:12 |
Wanze Chaussée De Wavre | 07:13 |
Antheit Rue Mâles Vignes | 07:13 |
Antheit Rue J. Jaures | 07:14 |
Antheit Chemin De Val Notre-Dame | 07:15 |
Vinalmont Chez Baleine | 07:17 |
Vinalmont Coopérative | 07:17 |
Vinalmont Chemin De Wanzoul | 07:18 |
Vinalmont Maison Lecocq | 07:19 |
Vinalmont Carrière du Roua | 07:20 |
Warnant-Dreye Maison Sottiaux | 07:21 |
Warnant-Dreye Place | 07:23 |
Warnant-Dreye Eglise | 07:24 |
Warnant-Dreye Rue du Siège 3 | 07:24 |
Warnant-Dreye Rue Masson 31 | 07:25 |
Vaux-Borset Route du Village | 07:27 |
Vaux-Borset Monument | 07:27 |
Vaux-Borset Parc du Château | 07:28 |
Vaux-Borset Ferme Sevrin | 07:29 |
Vaux-Borset Rue du Docteur Neuville | 07:30 |
Chapon-Seraing Rue De Borset | 07:30 |
Chapon-Seraing Carrefour | 07:31 |
Chapon-Seraing Rue Chenay | 07:32 |
Aineffe Chapelle | 07:34 |
Borlez Ecoles | 07:36 |
Borlez Village | 07:37 |
Les Waleffes Château | 07:40 |
Les Waleffes St-Pierre | 07:41 |
Les Waleffes Monument | 07:42 |
Les Waleffes Carrefour | 07:43 |
Tourinne Cimetière | 07:44 |
Tourinne Eglise | 07:45 |
Tourinne Place | 07:45 |
Omal Route De Waremme | 07:47 |
Omal Dépôt Tec | 07:48 |
Omal Rue De La Cabine | 07:49 |
Omal Eglise | 07:49 |
Omal Brouck 57 | 07:50 |
Omal Ferme Dodion | 07:51 |
Hollogne-Sur-Geer Eglise | 07:53 |
Grand-Axhe Rue De Hollogne | 07:55 |
Grand-Axhe Place J. Noville | 07:56 |
Grand-Axhe Rue du Bois | 07:56 |
Waremme Petit-Axhe | 07:57 |
Waremme Place Longchamps | 07:59 |
Waremme Collège St-Louis | 08:00 |
Waremme Avenue du Prince Régent | 08:00 |
Waremme Rue Des Fabriques | 08:01 |
Waremme Gare | 08:02 |
Waremme Athénée | 08:07 |
TEC Liège - Verviers bus dienstregeling - 145 (Huy Place Lebeau→Waremme Athénée)
De TEC Liège - Verviers bus dienstregeling voor de route 145, Huy Place Lebeau→Waremme Athénée, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Huy Place Lebeau station naar Waremme Athénée station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling. We werken het schema van 145, van Huy naar Waremme, dagelijks om 12 uur 's nachts.
145 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Wanzoul Eglise
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Hollogne-Sur-Geer Eglise
- Dienstregeling van 145 - Waremme Gare→Aineffe Chapelle
- Dienstregeling van 145 - Omal Dépôt Tec→Waremme Gare
- Dienstregeling van 145 - Waremme Gare→Huy Place Lebeau
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Omal Dépôt Tec
- Dienstregeling van 145 - Warnant-Dreye Place→Waremme Gare
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Omal Dépôt Tec
- Dienstregeling van 145 - Waremme Gare→Omal Dépôt Tec
- Dienstregeling van 145 - Chapon-Seraing Carrefour→Waremme Gare
- Dienstregeling van 145 - Omal Dépôt Tec→Huy Place Lebeau
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Vaux-Borset Monument
- Dienstregeling van 145 - Waremme Gare→Vaux-Borset Monument
- Dienstregeling van 145 - Huy Athénée→Huy Place Lebeau
- Dienstregeling van 145 - Omal Dépôt Tec→Huy Place Lebeau
- Dienstregeling van 145 - Wanze Chaussée De Wavre→Huy Athénée
- Dienstregeling van 145 - Huy Athénée→Waremme Gare
- Dienstregeling van 145 - Waremme Athénée→Huy Place Lebeau
- Dienstregeling van 145 - Waremme Athénée→Warnant-Dreye Place
- Dienstregeling van 145 - Huy Place Lebeau→Waremme Gare
- Dienstregeling van 145 - Waremme Athénée→Omal Dépôt Tec
- Dienstregeling van 145 - Huy Gare→Warnant-Dreye Place