14/2
14/2 - Manhay Athénée→Manhay Athénée Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Manhay Athénée | 07:56 | 11:40 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 07:57 | 11:40 |
Oster Cimetière | 08:02 | - |
La Fosse Route du Fagnou | 08:03 | - |
La Fosse 4 Bras | 08:04 | - |
La Fosse Route du Châmont | 08:05 | - |
Grandmenil Route De La Fosse | 08:06 | - |
Grandmenil Ecole | 08:07 | 11:42 |
Manhay Carrefour | - | 11:44 |
Grandmenil Route D'Erezée | - | 11:45 |
Manhay Spar | - | 11:44 |
Manhay Vieux Chemin De La Vaux | - | 11:44 |
Grandmenil Tank | 08:07 | 11:46 |
Manhay Carrefour | - | 11:44 |
Grandmenil Tank | 08:07 | 11:46 |
Grandmenil Route De La Fosse | - | 11:47 |
La Fosse Route du Châmont | - | 11:48 |
La Fosse 4 Bras | - | 11:49 |
La Fosse Route du Fagnou | - | 11:50 |
Oster Cimetière | - | 11:51 |
Oster Eglise | 08:11 | 11:52 |
Oster Moulin Crahay | 08:12 | 11:53 |
Freyneux Route du Moulin Crahay | 08:13 | 11:54 |
Freyneux 4 Bras | 08:14 | 11:55 |
Lamormenil Route De Freyneux | 08:15 | 11:56 |
Lamormenil Ecole | 08:15 | 11:56 |
Lamormenil Route De Dochamps | 08:16 | 11:57 |
Lamormenil Euro Camping | 08:16 | 11:57 |
Lamormenil Poteau | 08:17 | 11:58 |
Dochamps Carrefour | 08:20 | 12:01 |
Dochamps Carrefour | 08:20 | 12:01 |
Samree Route De Dochamps | 08:24 | 12:05 |
Samree Eglise | 08:24 | 12:05 |
Samree Chocolaterie | 08:24 | 12:05 |
Samree Route De Vielsalm | 08:25 | 12:06 |
Samree Route De Dochamps | 08:26 | 12:07 |
Dochamps Carrefour | 08:29 | 12:10 |
Dochamps Ecole | 08:29 | 12:10 |
Dochamps Lavoir | 08:30 | 12:11 |
Lamormenil Poteau | 08:33 | 12:14 |
Lamormenil Euro Camping | 08:33 | 12:14 |
Lamormenil Route De Dochamps | 08:33 | 12:14 |
Lamormenil Ecole | 08:34 | 12:15 |
Lamormenil Route De Freyneux | 08:35 | 12:16 |
Freyneux 4 Bras | 08:36 | 12:17 |
Freyneux Route du Moulin Crahay | 08:36 | 12:17 |
Oster Moulin Crahay | 08:37 | 12:18 |
Oster Eglise | 08:39 | 12:20 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 08:42 | 12:24 |
Manhay Athénée | 08:43 | 12:25 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Manhay Athénée | 07:56 | 15:35 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 07:57 | 15:35 |
Oster Cimetière | 08:02 | - |
La Fosse Route du Fagnou | 08:03 | - |
La Fosse 4 Bras | 08:04 | - |
La Fosse Route du Châmont | 08:05 | - |
Grandmenil Route De La Fosse | 08:06 | - |
Grandmenil Ecole | 08:07 | 15:37 |
Manhay Carrefour | - | 15:39 |
Grandmenil Route D'Erezée | - | 15:40 |
Manhay Spar | - | 15:39 |
Manhay Vieux Chemin De La Vaux | - | 15:39 |
Grandmenil Tank | 08:07 | 15:41 |
Manhay Carrefour | - | 15:39 |
Grandmenil Tank | 08:07 | 15:41 |
Grandmenil Route De La Fosse | - | 15:42 |
La Fosse Route du Châmont | - | 15:43 |
La Fosse 4 Bras | - | 15:44 |
La Fosse Route du Fagnou | - | 15:45 |
Oster Cimetière | - | 15:46 |
Oster Eglise | 08:11 | 15:47 |
Oster Moulin Crahay | 08:12 | 15:48 |
Freyneux Route du Moulin Crahay | 08:13 | 15:49 |
Freyneux 4 Bras | 08:14 | 15:50 |
Lamormenil Route De Freyneux | 08:15 | 15:51 |
Lamormenil Ecole | 08:15 | 15:51 |
Lamormenil Route De Dochamps | 08:16 | 15:52 |
Lamormenil Euro Camping | 08:16 | 15:52 |
Lamormenil Poteau | 08:17 | 15:53 |
Dochamps Carrefour | 08:20 | 15:56 |
Dochamps Carrefour | 08:20 | 15:56 |
Samree Route De Dochamps | 08:24 | 16:00 |
Samree Eglise | 08:24 | 16:00 |
Samree Chocolaterie | 08:24 | 16:00 |
Samree Route De Vielsalm | 08:25 | 16:01 |
Samree Route De Dochamps | 08:26 | 16:02 |
Dochamps Carrefour | 08:29 | 16:05 |
Dochamps Ecole | 08:29 | 16:05 |
Dochamps Lavoir | 08:30 | 16:06 |
Lamormenil Poteau | 08:33 | 16:09 |
Lamormenil Euro Camping | 08:33 | 16:09 |
Lamormenil Route De Dochamps | 08:33 | 16:09 |
Lamormenil Ecole | 08:34 | 16:10 |
Lamormenil Route De Freyneux | 08:35 | 16:11 |
Freyneux 4 Bras | 08:36 | 16:12 |
Freyneux Route du Moulin Crahay | 08:36 | 16:12 |
Oster Moulin Crahay | 08:37 | 16:13 |
Oster Eglise | 08:39 | 16:15 |
Manhay Route De Vaux-Chavanne | 08:42 | 16:19 |
Manhay Athénée | 08:43 | 16:20 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 14/2 (Manhay Athénée→Manhay Athénée)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 14/2, Manhay Athénée→Manhay Athénée, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Manhay Athénée station naar Manhay Athénée station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.