158
158 - Chenee Pont De Lhonneux→Sart-Tilman Amphithéâtres Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 | Vertrek #9 | Vertrek #10 | Vertrek #11 | Vertrek #12 | Vertrek #13 | Vertrek #14 | Vertrek #15 | Vertrek #16 | Vertrek #17 | Vertrek #18 | Vertrek #19 | Vertrek #20 | Vertrek #21 | Vertrek #22 | Vertrek #23 | Vertrek #24 | Vertrek #25 | Vertrek #26 | Vertrek #27 | Vertrek #28 | Vertrek #29 | Vertrek #30 | Vertrek #31 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chenee Pont De Lhonneux | 06:30 | 07:21 | 07:31 | 07:45 | 07:58 | 08:13 | 08:28 | 09:00 | 09:32 | 10:02 | 10:32 | 11:02 | 11:32 | 12:02 | 12:32 | 13:02 | 13:32 | 14:02 | 14:32 | 15:02 | 15:28 | 15:58 | 16:13 | 16:23 | 16:38 | 16:58 | 17:18 | 17:38 | 18:00 | 18:32 | 19:32 |
Chenee Rue De L'Eglise (Écoles) | 06:30 | 07:21 | 07:31 | 07:45 | 07:59 | 08:14 | 08:29 | 09:00 | 09:32 | 10:02 | 10:32 | 11:02 | 11:32 | 12:02 | 12:32 | 13:02 | 13:32 | 14:02 | 14:32 | 15:02 | 15:29 | 15:59 | 16:14 | 16:24 | 16:39 | 16:59 | 17:19 | 17:39 | 18:00 | 18:32 | 19:32 |
Chenee Maison Communale | 06:31 | 07:22 | 07:32 | 07:46 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:01 | 09:33 | 10:03 | 10:33 | 11:03 | 11:33 | 12:03 | 12:33 | 13:03 | 13:33 | 14:03 | 14:33 | 15:03 | 15:30 | 16:00 | 16:15 | 16:25 | 16:40 | 17:00 | 17:20 | 17:40 | 18:01 | 18:33 | 19:33 |
Chenee Gare | 06:31 | 07:22 | 07:32 | 07:46 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:01 | 09:33 | 10:03 | 10:33 | 11:03 | 11:33 | 12:03 | 12:33 | 13:03 | 13:33 | 14:03 | 14:33 | 15:03 | 15:30 | 16:00 | 16:15 | 16:25 | 16:40 | 17:00 | 17:20 | 17:40 | 18:01 | 18:33 | 19:33 |
Chenee Rue A. Poulet | 06:31 | 07:22 | 07:32 | 07:46 | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:01 | 09:33 | 10:03 | 10:33 | 11:03 | 11:33 | 12:03 | 12:33 | 13:03 | 13:33 | 14:03 | 14:33 | 15:03 | 15:30 | 16:00 | 16:15 | 16:25 | 16:40 | 17:00 | 17:20 | 17:40 | 18:01 | 18:33 | 19:33 |
Chenee Boulevard De L'Ourthe | 06:32 | 07:23 | 07:33 | 07:47 | 08:01 | 08:16 | 08:31 | 09:02 | 09:34 | 10:04 | 10:34 | 11:04 | 11:34 | 12:04 | 12:34 | 13:04 | 13:34 | 14:04 | 14:34 | 15:04 | 15:31 | 16:01 | 16:16 | 16:26 | 16:41 | 17:01 | 17:21 | 17:41 | 18:02 | 18:34 | 19:34 |
Embourg Rue Dupont | 06:33 | 07:24 | 07:34 | 07:48 | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 09:03 | 09:35 | 10:05 | 10:35 | 11:05 | 11:35 | 12:05 | 12:35 | 13:05 | 13:35 | 14:05 | 14:35 | 15:05 | 15:32 | 16:02 | 16:17 | 16:27 | 16:42 | 17:02 | 17:22 | 17:42 | 18:03 | 18:35 | 19:35 |
Embourg Passage D'Eau | 06:33 | 07:24 | 07:34 | 07:48 | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 09:03 | 09:35 | 10:05 | 10:35 | 11:05 | 11:35 | 12:05 | 12:35 | 13:05 | 13:35 | 14:05 | 14:35 | 15:05 | 15:32 | 16:02 | 16:17 | 16:27 | 16:42 | 17:02 | 17:22 | 17:42 | 18:03 | 18:35 | 19:35 |
Embourg Rue Jacquemart | 06:34 | 07:25 | 07:35 | 07:49 | 08:03 | 08:18 | 08:33 | 09:04 | 09:36 | 10:06 | 10:36 | 11:06 | 11:36 | 12:06 | 12:36 | 13:06 | 13:36 | 14:06 | 14:36 | 15:06 | 15:33 | 16:03 | 16:18 | 16:28 | 16:43 | 17:03 | 17:23 | 17:43 | 18:04 | 18:36 | 19:36 |
Embourg Laminoirs Deflandre | 06:35 | 07:26 | 07:36 | 07:50 | 08:04 | 08:19 | 08:34 | 09:05 | 09:37 | 10:07 | 10:37 | 11:07 | 11:37 | 12:07 | 12:37 | 13:07 | 13:37 | 14:07 | 14:37 | 15:07 | 15:34 | 16:04 | 16:19 | 16:29 | 16:44 | 17:04 | 17:24 | 17:44 | 18:05 | 18:37 | 19:37 |
Embourg Joba | 06:35 | 07:26 | 07:36 | 07:50 | 08:04 | 08:19 | 08:34 | 09:05 | 09:37 | 10:07 | 10:37 | 11:07 | 11:37 | 12:07 | 12:37 | 13:07 | 13:37 | 14:07 | 14:37 | 15:07 | 15:34 | 16:04 | 16:19 | 16:29 | 16:44 | 17:04 | 17:24 | 17:44 | 18:05 | 18:37 | 19:37 |
Embourg Mathysart | 06:36 | 07:27 | 07:37 | 07:51 | 08:05 | 08:20 | 08:35 | 09:06 | 09:38 | 10:08 | 10:38 | 11:08 | 11:38 | 12:08 | 12:38 | 13:08 | 13:38 | 14:08 | 14:38 | 15:08 | 15:35 | 16:05 | 16:20 | 16:30 | 16:45 | 17:05 | 17:25 | 17:45 | 18:06 | 18:38 | 19:38 |
Angleur Passage À Niveau 6 | 06:38 | 07:29 | 07:39 | 07:53 | 08:07 | 08:22 | 08:37 | 09:08 | 09:40 | 10:10 | 10:40 | 11:10 | 11:40 | 12:10 | 12:40 | 13:10 | 13:40 | 14:10 | 14:40 | 15:10 | 15:37 | 16:07 | 16:22 | 16:32 | 16:47 | 17:07 | 17:27 | 17:47 | 18:08 | 18:40 | 19:40 |
Sart-Tilman Botanique Vc | 06:43 | 07:34 | 07:44 | 07:58 | 08:13 | 08:28 | 08:43 | 09:13 | 09:45 | 10:15 | 10:45 | 11:15 | 11:45 | 12:15 | 12:45 | 13:15 | 13:45 | 14:15 | 14:45 | 15:15 | 15:42 | 16:12 | 16:27 | 16:37 | 16:52 | 17:12 | 17:32 | 17:52 | 18:13 | 18:45 | 19:45 |
Sart-Tilman Blanc Gravier | 06:44 | 07:35 | 07:45 | 07:59 | 08:14 | 08:29 | 08:44 | 09:14 | 09:46 | 10:16 | 10:46 | 11:16 | 11:46 | 12:16 | 12:46 | 13:16 | 13:46 | 14:16 | 14:46 | 15:16 | 15:43 | 16:13 | 16:28 | 16:38 | 16:53 | 17:13 | 17:33 | 17:53 | 18:14 | 18:46 | 19:46 |
Sart-Tilman Barbecue-Golf | 06:46 | 07:37 | 07:47 | 08:01 | 08:16 | 08:31 | 08:46 | 09:16 | 09:48 | 10:18 | 10:48 | 11:18 | 11:48 | 12:18 | 12:48 | 13:18 | 13:48 | 14:18 | 14:48 | 15:18 | 15:45 | 16:15 | 16:30 | 16:40 | 16:55 | 17:15 | 17:35 | 17:55 | 18:16 | 18:48 | 19:48 |
Sart-Tilman Rue Des Pôles | 06:46 | 07:37 | 07:47 | 08:02 | 08:17 | 08:32 | 08:47 | 09:17 | 09:49 | 10:19 | 10:49 | 11:19 | 11:49 | 12:19 | 12:48 | 13:18 | 13:49 | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:45 | 16:15 | 16:30 | 16:40 | 16:55 | 17:15 | 17:35 | 17:55 | 18:17 | 18:49 | 19:49 |
Sart-Tilman Polytech | 06:47 | 07:38 | 07:48 | 08:03 | 08:18 | 08:33 | 08:48 | 09:18 | 09:50 | 10:19 | 10:49 | 11:19 | 11:49 | 12:19 | 12:49 | 13:19 | 13:49 | 14:19 | 14:49 | 15:20 | 15:46 | 16:16 | 16:31 | 16:41 | 16:56 | 17:16 | 17:36 | 17:56 | 18:18 | 18:50 | 19:50 |
Sart-Tilman Physique | 06:48 | 07:39 | 07:49 | 08:04 | 08:19 | 08:34 | 08:49 | 09:19 | 09:51 | 10:20 | 10:50 | 11:20 | 11:50 | 12:20 | 12:50 | 13:20 | 13:50 | 14:20 | 14:50 | 15:21 | 15:47 | 16:17 | 16:32 | 16:42 | 16:57 | 17:17 | 17:37 | 17:57 | 18:19 | 18:51 | 19:51 |
Sart-Tilman Chimie (Amphis) | 06:48 | 07:39 | 07:49 | 08:05 | 08:20 | 08:35 | 08:50 | 09:20 | 09:52 | 10:21 | 10:51 | 11:21 | 11:51 | 12:21 | 12:50 | 13:20 | 13:51 | 14:21 | 14:51 | 15:22 | 15:47 | 16:17 | 16:32 | 16:42 | 16:57 | 17:17 | 17:37 | 17:57 | 18:20 | 18:52 | 19:52 |
Sart-Tilman Amphithéâtres | 06:49 | 07:40 | 07:50 | 08:05 | 08:20 | 08:35 | 08:50 | 09:20 | 09:52 | 10:21 | 10:51 | 11:21 | 11:51 | 12:21 | 12:51 | 13:21 | 13:51 | 14:21 | 14:51 | 15:22 | 15:48 | 16:18 | 16:33 | 16:43 | 16:58 | 17:18 | 17:38 | 17:58 | 18:20 | 18:52 | 19:52 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 158 (Chenee Pont De Lhonneux→Sart-Tilman Amphithéâtres)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 158, Chenee Pont De Lhonneux→Sart-Tilman Amphithéâtres, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Chenee Pont De Lhonneux station naar Sart-Tilman Amphithéâtres station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.