162B - Rochefort Ancienne Gare→Libramont Gare - Quai 3 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Rochefort Ancienne Gare | 07:57 |
Rochefort Camping | 07:58 |
Rochefort Vélodrome | 08:00 |
Jemelle Hall Omnisports | 08:01 |
Jemelle Rue De La Vallée | 08:01 |
Jemelle Rue Salvé | 08:02 |
Jemelle Rue du Centenaire | 08:03 |
Jemelle Place Communale | 08:04 |
Jemelle Tunnel Sncb | 08:04 |
Rochefort - Jemelle Gare | 08:05 |
Forrieres Pisciculture | 08:07 |
Forrieres Rue du Basteau | 08:08 |
Forrieres Carrefour | 08:08 |
Forrieres Gare | 08:09 |
Forrieres Saint-Martin | 08:10 |
Forrieres Rue De Lesterny | 08:10 |
Lesterny Haie Madame | 08:13 |
Lesterny Centre | 08:13 |
Lesterny Route De Bure | 08:14 |
Bure Devant Herwy | 08:16 |
Grupont Vieux Chemin De Grupont | 08:17 |
Bure Chemin du Cimetière | 08:18 |
Bure Eglise | 08:18 |
Bure Collège | 08:18 |
Bure Eglise | 08:19 |
Bure Chemin du Cimetière | 08:19 |
Grupont Vieux Chemin De Grupont | 08:20 |
Grupont Centre | 08:21 |
Grupont Garage | 08:22 |
Awenne Carrefour du Sartay | 08:24 |
Awenne Carrefour du Sartay | 08:25 |
Mirwart Rue du Bois D'Oingt | 08:27 |
Mirwart Eglise | 08:28 |
Mirwart Rue du Bois D'Oingt | 08:29 |
Awenne Carrefour du Sartay | 08:32 |
Awenne Carrefour du Sartay | 08:32 |
Awenne Chemin De La Comène | 08:32 |
Awenne Grand Rue | 08:33 |
Awenne Eglise | 08:33 |
Arville Fermes | 08:41 |
Lorcy Route De Rochefort 8 | 08:42 |
Saint-Hubert Route De Rochefort 19 | 08:43 |
Saint-Hubert Av. Des Chasseurs Ardennais | 08:44 |
Saint-Hubert Dépôt Tec | 08:45 |
Saint-Hubert Place De La Libération | 08:46 |
Saint-Hubert Rue D'Hatrival 1 | 08:47 |
Saint-Hubert Rue D'Hatrival 30 | 08:48 |
Saint-Hubert Moulin D'En Haut | 08:51 |
Hatrival Rue De Saint-Hubert 42 | 08:52 |
Hatrival Rue De Saint-Hubert 13 | 08:53 |
Hatrival Ecole | 08:53 |
Hatrival Rue De Bras 19 | 08:54 |
Hatrival Rue De Bras 44 | 08:55 |
Bras Haut Route D'Hatrival | 08:57 |
Bras Haut Rue De Mochamps | 08:57 |
Bras Haut Escale | 08:58 |
Recogne N89 | 09:04 |
Recogne Carrefour | 09:05 |
Libramont Le Blancheau | 09:06 |
Libramont Police | 09:07 |
Libramont Outigros | 09:08 |
Libramont Avenue De Bouillon 59 | 09:09 |
Libramont Avenue De Bouillon 13 | 09:10 |
Libramont Gare - Quai 3 | 09:11 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 162B (Rochefort Ancienne Gare→Libramont Gare - Quai 3)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 162B, Rochefort Ancienne Gare→Libramont Gare - Quai 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Rochefort Ancienne Gare station naar Libramont Gare - Quai 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
162B Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Rochefort - Jemelle Gare
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Libramont Gare - Quai 3
- Dienstregeling van 162B - Libramont Gare - Quai 3→Rochefort Ancienne Gare
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Libramont Clinique
- Dienstregeling van 162B - Libramont Clinique→Saint-Hubert Dépôt Tec
- Dienstregeling van 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Saint-Hubert Place De La Libération
- Dienstregeling van 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Centre De Détention
- Dienstregeling van 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Libramont Gare - Quai 3
- Dienstregeling van 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Dépôt Tec
- Dienstregeling van 162B - Rochefort - Jemelle Gare→Libramont Gare - Quai 3
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Rochefort - Jemelle Gare
- Dienstregeling van 162B - Libramont Gare - Quai 3→Saint-Hubert Ind - Quai 1
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Place De La Libération→Awenne Eglise
- Dienstregeling van 162B - Libramont Gare - Quai 3→Rochefort - Jemelle Gare
- Dienstregeling van 162B - Saint-Hubert Centre De Détention→Libramont Gare - Quai 3