19 - Landenne Chapelle St-Hubert→Andenne Pré Des Dames Schema
woensdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Landenne Chapelle St-Hubert
07:29
15:05
Landenne Chant D'Oiseaux
07:30
15:05
Landenne Troka
07:31
15:06
Petit-Waret Rue Gemine
07:32
15:06
Petit-Waret Ecole Communale
07:32
15:06
Petit-Waret Place
07:33
-
Petit-Waret Carrefour
-
15:07
Petit-Waret Poste
07:34
-
Petit-Waret Château D'Eau
-
15:07
Landenne Thier du Bois De Namur
-
15:08
Landenne Maison St-Charles
07:38
-
Landenne Croix Bieltot
-
15:09
Landenne Rue Jean Tousseul
07:39
15:09
Landenne Place
07:40
15:10
Landenne Houssois
07:42
-
Landenne La Casserole
-
15:11
Landenne Velaine
-
15:12
Seilles Chemin du Poilsart
-
15:13
Seilles Tramaka
07:43
15:14
Seilles Chemin De Surlemez
07:44
15:15
Seilles Casernes
07:46
15:16
Seilles Gare Des Bus
07:48
15:17
Seilles Gare Des Bus
07:49
15:18
Seilles Rue du Vigna
07:50
15:19
Seilles Institut Technique
07:52
15:21
Seilles Rue Hendschel
07:53
15:21
Seilles Rue Godfrind
07:54
15:22
Seilles Rue De La Station
07:56
15:24
Andenne Ville - 4 Coins
07:59
15:26
Andenne Place Des Tilleuls
08:01
15:27
Andenne Poste
08:03
15:28
Andenne Pré Des Dames
08:04
15:29
vrijdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Vertrek #4
Landenne Chapelle St-Hubert
07:29
12:00
15:05
17:05
Landenne Chant D'Oiseaux
07:30
12:00
15:05
17:06
Landenne Troka
07:31
12:01
15:06
17:07
Petit-Waret Rue Gemine
07:32
12:01
15:06
17:08
Petit-Waret Ecole Communale
07:32
12:01
15:06
17:08
Petit-Waret Place
07:33
-
-
17:09
Petit-Waret Carrefour
-
12:02
15:07
-
Petit-Waret Pompe Publique
-
-
-
17:09
Petit-Waret Poste
07:34
-
-
-
Petit-Waret Château D'Eau
-
12:02
15:07
-
Landenne Route De Petit-Waret
-
-
-
17:10
Petit-Waret Mécalys
-
-
-
17:14
Landenne Thier du Bois De Namur
-
12:03
15:08
-
Landenne Maison St-Charles
07:38
-
-
-
Landenne Croix Bieltot
-
12:04
15:09
-
Landenne Rue Jean Tousseul
07:39
12:04
15:09
-
Landenne Place
07:40
12:05
15:10
-
Landenne Houssois
07:42
-
-
-
Landenne La Casserole
-
12:06
15:11
-
Landenne Velaine
-
12:07
15:12
-
Landenne Velaine
-
-
-
17:17
Seilles Chemin du Poilsart
-
12:08
15:13
17:18
Seilles Tramaka
07:43
12:09
15:14
17:19
Seilles Chemin De Surlemez
07:44
12:10
15:15
17:20
Seilles Casernes
07:46
12:11
15:16
17:21
Seilles Gare Des Bus
07:48
12:12
15:17
17:22
Seilles Gare Des Bus
07:49
12:13
15:18
17:23
Seilles Rue du Vigna
07:50
-
15:19
-
Seilles Institut Technique
07:52
-
15:21
-
Seilles Rue Hendschel
07:53
-
15:21
-
Seilles Rue Godfrind
07:54
-
15:22
-
Seilles Rue De La Station
07:56
-
15:24
-
Andenne Ville - 4 Coins
07:59
12:15
15:26
17:26
Andenne Place Des Tilleuls
08:01
12:16
15:27
17:27
Andenne Poste
08:03
12:17
15:28
17:28
Andenne Pré Des Dames
08:04
12:18
15:29
17:29
maandag, dinsdag en donderdag Schema
Station
Vertrek #1
Vertrek #2
Vertrek #3
Landenne Chapelle St-Hubert
07:29
15:05
17:05
Landenne Chant D'Oiseaux
07:30
15:05
17:06
Landenne Troka
07:31
15:06
17:07
Petit-Waret Rue Gemine
07:32
15:06
17:08
Petit-Waret Ecole Communale
07:32
15:06
17:08
Petit-Waret Place
07:33
-
17:09
Petit-Waret Carrefour
-
15:07
-
Petit-Waret Pompe Publique
-
-
17:09
Petit-Waret Poste
07:34
-
-
Petit-Waret Château D'Eau
-
15:07
-
Landenne Route De Petit-Waret
-
-
17:10
Petit-Waret Mécalys
-
-
17:14
Landenne Thier du Bois De Namur
-
15:08
-
Landenne Maison St-Charles
07:38
-
-
Landenne Croix Bieltot
-
15:09
-
Landenne Rue Jean Tousseul
07:39
15:09
-
Landenne Place
07:40
15:10
-
Landenne Houssois
07:42
-
-
Landenne La Casserole
-
15:11
-
Landenne Velaine
-
15:12
-
Landenne Velaine
-
-
17:17
Seilles Chemin du Poilsart
-
15:13
17:18
Seilles Tramaka
07:43
15:14
17:19
Seilles Chemin De Surlemez
07:44
15:15
17:20
Seilles Casernes
07:46
15:16
17:21
Seilles Gare Des Bus
07:48
15:17
17:22
Seilles Gare Des Bus
07:49
15:18
17:23
Seilles Rue du Vigna
07:50
15:19
-
Seilles Institut Technique
07:52
15:21
-
Seilles Rue Hendschel
07:53
15:21
-
Seilles Rue Godfrind
07:54
15:22
-
Seilles Rue De La Station
07:56
15:24
-
Andenne Ville - 4 Coins
07:59
15:26
17:26
Andenne Place Des Tilleuls
08:01
15:27
17:27
Andenne Poste
08:03
15:28
17:28
Andenne Pré Des Dames
08:04
15:29
17:29
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 19 (Landenne Chapelle St-Hubert→Andenne Pré Des Dames)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 19, Landenne Chapelle St-Hubert→Andenne Pré Des Dames, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Landenne Chapelle St-Hubert station naar Andenne Pré Des Dames station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.