192 - Medisch Centrum Via Vierpolders Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Brielle, Busstation Rugge | 17:00 |
Brielle, Anna Hoevestraat | 17:01 |
Brielle, Gerard Van Voornestraat | 17:02 |
Brielle, Ruggeplein | 17:03 |
Brielle, Dukdalf/Bres | 17:05 |
Brielle, Bark | 17:06 |
Brielle, Akker | 17:08 |
Brielle, Zuurland | 17:10 |
Brielle, Watering | 17:11 |
Brielle, Ruggeplein | 17:14 |
Brielle, Brielle Centrum | 17:16 |
Brielle, Plantageweg | 17:17 |
Brielle, Nieuwland | 17:18 |
Brielle, Amer (Medisch Centrum) | 17:19 |
Brielle, Krammer | 17:20 |
Vierpolders 'T Dijckhuis, Vierpolders 'T Dijckhuis | 17:24 |
Brielle, Landvoogdes | 17:27 |
Brielle, Pensionaris | 17:28 |
Brielle, Krammer | 17:29 |
Brielle, Amer (Medisch Centrum) | 17:30 |
EBS bus dienstregeling - 192 (Medisch Centrum Via Vierpolders)
De EBS bus dienstregeling voor de route 192, Medisch Centrum Via Vierpolders, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Brielle, Busstation Rugge station naar Brielle, Amer (Medisch Centrum) station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling.