204
204 - Spijkenisse Via Den Bonsen Hoek Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Hellevoetsluis, Amnesty Int.Laan | 05:58 | 06:29 | 07:00 | 07:29 | 07:59 | 08:29 | 09:42 |
Hellevoetsluis, Hoonaartstraat | 05:59 | 06:30 | 07:01 | 07:30 | 08:00 | 08:30 | 09:43 |
Hellevoetsluis, Koninginnelaan | 06:00 | 06:31 | 07:02 | 07:31 | 08:01 | 08:31 | 09:44 |
Hellevoetsluis, J.Van Brakelpad | 06:03 | 06:34 | 07:05 | 07:34 | 08:04 | 08:34 | 09:46 |
Hellevoetsluis, A.Schweitzerlaan | 06:05 | 06:36 | 07:07 | 07:36 | 08:06 | 08:36 | 09:48 |
Hellevoetsluis, M. L. Kinglaan | 06:06 | 06:37 | 07:08 | 07:37 | 08:07 | 08:37 | 09:49 |
Hellevoetsluis, Wkc.Bonsenhoek | 06:07 | 06:38 | 07:09 | 07:38 | 08:08 | 08:38 | 09:50 |
Hellevoetsluis, Bonseweg | 06:09 | 06:40 | 07:11 | 07:40 | 08:10 | 08:40 | 09:52 |
Hellevoetsluis, Uniceflaan | 06:10 | 06:41 | 07:12 | 07:41 | 08:11 | 08:41 | 09:53 |
Hellevoetsluis, Kickersbloem | 06:14 | 06:45 | 07:17 | 07:45 | 08:15 | 08:45 | 09:57 |
Hellevoetsluis, Rijswaardsebrug | 06:17 | 06:48 | 07:20 | 07:48 | 08:18 | 08:47 | 09:59 |
Heenvliet, Brug Voornse Kanaal | 06:20 | 06:51 | 07:23 | 07:51 | 08:21 | 08:50 | 10:02 |
Heenvliet, Heenvliet | 06:22 | 06:53 | 07:25 | 07:53 | 08:23 | 08:52 | 10:04 |
Geervliet, Geervliet | 06:24 | 06:55 | 07:27 | 07:55 | 08:25 | 08:54 | 10:06 |
Spijkenisse, Laanweg | 06:27 | 06:58 | 07:30 | 07:58 | 08:28 | 08:57 | 10:09 |
Spijkenisse, Halfweg 2 | 06:28 | 06:59 | 07:31 | 07:59 | 08:29 | 08:58 | 10:10 |
Spijkenisse, Zinkseweg | 06:29 | 07:00 | 07:32 | 08:00 | 08:30 | 08:59 | 10:11 |
Spijkenisse, De Ritte | 06:31 | 07:02 | 07:34 | 08:02 | 08:32 | 09:01 | 10:13 |
Spijkenisse, Metro Centrum | 06:34 | 07:05 | 07:37 | 08:05 | 08:35 | 09:04 | 10:16 |
EBS Bus dienstregeling - 204 (Spijkenisse Via Den Bonsen Hoek)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 204, Spijkenisse Via Den Bonsen Hoek, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Hellevoetsluis, Amnesty Int.Laan station naar Spijkenisse, Metro Centrum station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 204, van Hellevoetsluis naar Spijkenisse, dagelijks om 12 uur 's nachts.