21
21 - Arlon Tec - Rue Des Genêts→Battincourt Centre Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 |
---|---|---|---|---|---|
Arlon Tec - Rue Des Genêts | 09:05 | 11:05 | 13:05 | 16:05 | 17:35 |
Arlon Isma | 09:06 | 11:06 | 13:06 | 16:06 | 17:36 |
Arlon Sq Astrid - R De Bastogne | 09:07 | 11:07 | 13:07 | 16:07 | 17:37 |
Arlon Rue Léon Castilhon | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 16:08 | 17:38 |
Arlon Gare - Quai 3 | 09:10 | 11:10 | 13:10 | 16:10 | 17:40 |
Arlon XXV Août | 09:12 | 11:12 | 13:12 | 16:12 | 17:42 |
Arlon Inda | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 16:13 | 17:43 |
Arlon Liedel | 09:15 | 11:15 | 13:15 | 16:15 | 17:45 |
Arlon Av De Longwy - Clairefontaine | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 16:17 | 17:47 |
Arlon Av De Longwy - Patton | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 16:19 | 17:49 |
Weyler Grand Route | 09:22 | 11:22 | 13:22 | 16:22 | 17:52 |
Wolkrange Chapelle N81 | 09:26 | 11:26 | 13:26 | 16:26 | 17:56 |
Differt Pépinière | 09:30 | 11:30 | 13:30 | 16:30 | 18:00 |
Differt Cora Route De Turpange | 09:32 | 11:32 | 13:32 | 16:32 | 18:02 |
Turpange Cercle Saint-Hubert | 09:33 | 11:33 | 13:33 | 16:33 | 18:03 |
Turpange Rue Belle-Vue | 09:33 | 11:33 | 13:33 | 16:33 | 18:03 |
Turpange Passage À Niveau | 09:35 | 11:35 | 13:35 | 16:35 | 18:05 |
Messancy Château D'Eau | 09:36 | 11:36 | 13:36 | 16:36 | 18:06 |
Messancy Rue du Château | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 16:37 | 18:07 |
Messancy Rue du Dolberg | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 16:37 | 18:07 |
Messancy Rue du Dolberg 55 | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 16:37 | 18:07 |
Longeau Passage À Niveau | 09:39 | 11:39 | 13:39 | 16:39 | 18:09 |
Longeau Chapelle | 09:40 | 11:40 | 13:40 | 16:40 | 18:10 |
Athus Rue De Longeau 112 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 16:41 | 18:11 |
Athus Rue De Longeau 4 | 09:42 | 11:42 | 13:42 | 16:42 | 18:12 |
Athus Ecoles | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 16:44 | 18:14 |
Athus Rue Houillon | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 16:44 | 18:14 |
Athus Centre - Rue Houillon | 09:45 | 11:45 | 13:45 | 16:45 | 18:15 |
Athus Brüll | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 16:46 | 18:16 |
Athus Zoning | 09:48 | 11:48 | 13:48 | 16:48 | 18:18 |
Athus Rue De Rodange 158 | 09:48 | 11:48 | 13:48 | 16:48 | 18:18 |
Athus Rue De Rodange | 09:49 | 11:49 | 13:49 | 16:49 | 18:19 |
Athus Grand Rue | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 16:50 | 18:20 |
Athus Gare | 09:51 | 11:51 | 13:51 | 16:51 | 18:21 |
Athus Imma | 09:52 | 11:52 | 13:52 | 16:52 | 18:22 |
Athus Clinique | 09:54 | 11:54 | 13:54 | 16:54 | 18:24 |
Aubange Rue D'Athus | 09:55 | 11:55 | 13:55 | 16:55 | 18:25 |
Aubange Rue du Village | 09:56 | 11:56 | 13:56 | 16:56 | 18:26 |
Aubange Place | 09:57 | 11:57 | 13:57 | 16:57 | 18:27 |
Aubange Ecole | 09:57 | 11:57 | 13:57 | 16:57 | 18:27 |
Aubange Gare | 09:57 | 11:57 | 13:57 | 16:57 | 18:27 |
Aubange Route du Zoning | 09:58 | 11:58 | 13:58 | 16:58 | 18:28 |
Aubange Rue Nizette | 09:59 | 11:59 | 13:59 | 16:59 | 18:29 |
Mont-Saint-Martin Bureau Douane | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 17:00 | 18:30 |
Aubange Rue Nizette | 10:02 | 12:02 | 14:02 | 17:02 | 18:32 |
Aubange Route du Zoning | 10:03 | 12:03 | 14:03 | 17:03 | 18:33 |
Aix-Sur-Cloie Centre | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 17:08 | 18:38 |
Aix-Sur-Cloie Rue Claie | 10:09 | 12:09 | 14:09 | 17:09 | 18:39 |
Battincourt Eglise | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 17:11 | 18:41 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 21 (Arlon Tec - Rue Des Genêts→Battincourt Centre)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 21, Arlon Tec - Rue Des Genêts→Battincourt Centre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Arlon Tec - Rue Des Genêts station naar Battincourt Centre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.