23 - Chiny Le Paquis→Florenville Place du Miroir - Quai 1 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Chiny Le Paquis | 14:31 |
Chiny Centre Sportif | 14:33 |
Chiny Rue du Briga | 14:33 |
Chiny Le Paquis | 14:34 |
Chiny Rue De La Fontenelle | 14:35 |
Lacuisine Pont | 14:38 |
Florenville Gare | 14:40 |
Florenville Chemin du Bon Pays | 14:42 |
Florenville Chapelle Sainte-Anne | 14:43 |
Florenville Place du Miroir - Quai 1 | 14:44 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 23 (Chiny Le Paquis→Florenville Place du Miroir - Quai 1)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 23, Chiny Le Paquis→Florenville Place du Miroir - Quai 1, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Chiny Le Paquis station naar Florenville Place du Miroir - Quai 1 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
23 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare
- Dienstregeling van 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1
- Dienstregeling van 23 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 1→Florenville Place du Miroir - Quai 1
- Dienstregeling van 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Suxy Place
- Dienstregeling van 23 - Chiny Le Paquis→Florenville Gare
- Dienstregeling van 23 - Florenville Place du Miroir - Quai 1→Chiny Le Paquis
- Dienstregeling van 23 - Suxy Place→Florenville Gare