257 - Sint-Amands Station Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Boom Rms 1 | 12:10 | - | - | - |
Boom Rms 2 | 12:10 | - | - | - |
Boom G. Gezellestraat | 12:11 | - | - | - |
Boom Conscienceplein | 12:11 | - | - | - |
Boom Advokaatstraat | 12:13 | - | - | - |
Boom Station Perron 1 | - | 16:16 | 17:17 | 18:15 |
Boom Vrijheidstraat | - | 16:16 | 17:17 | 18:15 |
Boom E. Vanderveldestraat (Frans De Schutterlaan) | - | 16:17 | 17:18 | 18:16 |
Boom Markt | 12:14 | 16:18 | 17:19 | 18:17 |
Willebroek Klein Willebroek | 12:15 | 16:19 | 17:20 | 18:18 |
Ruisbroek Prod. Chimique | 12:17 | 16:21 | 17:22 | 18:20 |
Ruisbroek Oud-Gemeentehuis | 12:19 | 16:23 | 17:24 | 18:22 |
Ruisbroek Sauvegardestraat | 12:21 | 16:25 | 17:26 | 18:24 |
Puurs Kapelstraat | 12:22 | 16:27 | 17:28 | 18:26 |
Puurs Eikse Amer | 12:25 | 16:30 | 17:31 | 18:29 |
Eikevliet Kerk | 12:26 | 16:31 | 17:32 | 18:30 |
Wintam Paepenstraat | 12:28 | 16:34 | 17:35 | 18:33 |
Wintam F. De Laetstraat | 12:29 | 16:35 | 17:36 | 18:34 |
Wintam De Vlietoever | 12:30 | 16:37 | 17:38 | 18:36 |
Wintam Kerk | 12:31 | 16:38 | 17:39 | 18:37 |
Hingene Pastoor Huveneersstraat | 12:33 | 16:40 | 17:41 | 18:39 |
Hingene Kerk | 12:35 | - | - | - |
Hingene Het Zand | 12:37 | 16:44 | 17:45 | 18:43 |
Bornem Station | 12:39 | 16:47 | 17:48 | 18:46 |
Bornem Kerk | 12:40 | 16:48 | 17:49 | 18:47 |
Bornem Az Rivierenland | 12:40 | 16:48 | 17:49 | 18:47 |
Bornem Cc Ter Dilft | 12:42 | 16:50 | 17:51 | 18:49 |
Bornem Barelveldweg | 12:43 | 16:52 | 17:53 | 18:51 |
Bornem Grootheide | 12:45 | 16:54 | 17:55 | 18:53 |
Bornem Bloemenlaan | 12:47 | 16:56 | 17:57 | 18:55 |
Branst Heuvel | 12:48 | 16:58 | 17:59 | 18:57 |
Branst Kerk | 12:50 | 16:59 | 18:00 | 18:58 |
Branst Waterheidestraat | 12:51 | 17:01 | 18:02 | 19:00 |
Mariekerke Bovenstraat | 12:53 | 17:03 | 18:04 | 19:02 |
Mariekerke Zuster Theresialaan | 12:54 | 17:05 | 18:06 | 19:04 |
Mariekerke J. Van Meerbeecklaan | 12:55 | 17:06 | 18:07 | 19:05 |
Mariekerke Weertstraat | 12:57 | 17:08 | 18:09 | 19:07 |
Sint-Amands Hemelrijken | 12:58 | 17:09 | 18:10 | 19:08 |
Sint-Amands Buisstraat | 12:59 | 17:10 | 18:11 | 19:09 |
Sint-Amands Station | 13:00 | 17:12 | 18:13 | 19:11 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 |
---|---|---|---|---|---|
Boom Rms 1 | 12:10 | 15:55 | 16:30 | - | - |
Boom Rms 2 | 12:10 | 15:55 | 16:30 | - | - |
Boom G. Gezellestraat | 12:11 | 15:56 | 16:31 | - | - |
Boom Conscienceplein | 12:11 | 15:57 | 16:32 | - | - |
Boom Advokaatstraat | 12:13 | 15:59 | 16:34 | - | - |
Boom Station Perron 1 | - | - | - | 17:17 | 18:15 |
Boom Vrijheidstraat | - | - | - | 17:17 | 18:15 |
Boom E. Vanderveldestraat (Frans De Schutterlaan) | - | - | - | 17:18 | 18:16 |
Boom Markt | 12:14 | 16:00 | 16:35 | 17:19 | 18:17 |
Willebroek Klein Willebroek | 12:15 | 16:01 | 16:36 | 17:20 | 18:18 |
Ruisbroek Prod. Chimique | 12:17 | 16:03 | 16:38 | 17:22 | 18:20 |
Ruisbroek Oud-Gemeentehuis | 12:19 | 16:05 | 16:40 | 17:24 | 18:22 |
Ruisbroek Sauvegardestraat | 12:21 | 16:08 | 16:43 | 17:26 | 18:24 |
Puurs Kapelstraat | 12:22 | 16:10 | 16:45 | 17:28 | 18:26 |
Puurs Eikse Amer | 12:25 | 16:13 | 16:48 | 17:31 | 18:29 |
Eikevliet Kerk | 12:26 | 16:14 | 16:49 | 17:32 | 18:30 |
Wintam Paepenstraat | 12:28 | 16:16 | 16:51 | 17:35 | 18:33 |
Wintam F. De Laetstraat | 12:29 | 16:18 | 16:53 | 17:36 | 18:34 |
Wintam De Vlietoever | 12:30 | 16:19 | 16:54 | 17:38 | 18:36 |
Wintam Kerk | 12:31 | 16:21 | 16:56 | 17:39 | 18:37 |
Hingene Pastoor Huveneersstraat | 12:33 | 16:23 | 16:58 | 17:41 | 18:39 |
Hingene Kerk | 12:35 | 16:25 | 17:00 | - | - |
Hingene Het Zand | 12:37 | 16:27 | 17:02 | 17:45 | 18:43 |
Bornem Station | 12:39 | 16:30 | 17:05 | 17:48 | 18:46 |
Bornem Kerk | 12:40 | 16:31 | 17:06 | 17:49 | 18:47 |
Bornem Az Rivierenland | 12:40 | 16:32 | 17:07 | 17:49 | 18:47 |
Bornem Cc Ter Dilft | 12:42 | 16:34 | 17:09 | 17:51 | 18:49 |
Bornem Barelveldweg | 12:43 | 16:35 | 17:10 | 17:53 | 18:51 |
Bornem Grootheide | 12:45 | 16:37 | 17:12 | 17:55 | 18:53 |
Bornem Bloemenlaan | 12:47 | 16:39 | 17:14 | 17:57 | 18:55 |
Branst Heuvel | 12:48 | 16:41 | 17:16 | 17:59 | 18:57 |
Branst Kerk | 12:50 | 16:43 | 17:18 | 18:00 | 18:58 |
Branst Waterheidestraat | 12:51 | 16:44 | 17:19 | 18:02 | 19:00 |
Mariekerke Bovenstraat | 12:53 | 16:47 | 17:22 | 18:04 | 19:02 |
Mariekerke Zuster Theresialaan | 12:54 | 16:48 | 17:23 | 18:06 | 19:04 |
Mariekerke J. Van Meerbeecklaan | 12:55 | 16:49 | 17:24 | 18:07 | 19:05 |
Mariekerke Weertstraat | 12:57 | 16:51 | 17:26 | 18:09 | 19:07 |
Sint-Amands Hemelrijken | 12:58 | 16:52 | 17:27 | 18:10 | 19:08 |
Sint-Amands Buisstraat | 12:59 | 16:53 | 17:28 | 18:11 | 19:09 |
Sint-Amands Station | 13:00 | 16:55 | 17:30 | 18:13 | 19:11 |
De Lijn bus dienstregeling - 257 (Sint-Amands Station)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 257, Sint-Amands Station, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Boom Rms 1 station naar Sint-Amands Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 257, van Boom Rms 1 naar Sint-Amands Station, dagelijks om 12 uur 's nachts.