271 - Sinaai Dries Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sint-Niklaas Station Perron 5 | 17:38 |
Sint-Niklaas Uitgang Noordlaan | 17:38 |
Sint-Niklaas Hofstraat | 17:40 |
Sint-Niklaas Grote Markt | 17:42 |
Sint-Niklaas Grote Markt | 17:42 |
Sint-Niklaas O.L.V. Plein | 17:43 |
Sint-Niklaas Plezantstraat | 17:44 |
Sint-Niklaas Kleibeekstraat | 17:47 |
Sint-Niklaas Mispelstraat | 17:48 |
Sint-Niklaas Vlyminckshoek | 17:50 |
Belsele Hoge Bokstraat | 17:51 |
Belsele Nauwstraat | 17:52 |
Belsele Gentstraat | 17:54 |
Belsele Kwade Plas | 17:56 |
Belsele Marktstraat | 17:57 |
Belsele Puivelde Kerk | 17:59 |
Belsele Kruisstraat | 18:02 |
Sinaai Helsvuurstraat | 18:03 |
Sinaai Molenstraat | 18:05 |
Sinaai Vleeshouwersstraat | 18:06 |
Sinaai Dries | 18:08 |
De Lijn bus dienstregeling - 271 (Sinaai Dries)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 271, Sinaai Dries, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sint-Niklaas Station Perron 5 station naar Sinaai Dries station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.