30 - Cornimont Calvaire→Oizy Ecole Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Cornimont Calvaire | 08:02 |
Gros Fays Lavoir | 08:05 |
Gros Fays Calvaire | 08:06 |
Six Planes Rue De Gros Fays | 08:08 |
Six Planes Rue du Village | 08:08 |
Six Planes Eglise | 08:09 |
Six Planes Rue du Village | 08:09 |
Six Planes Maltournée | 08:10 |
Oizy Rue De La Chapelle | 08:13 |
Monceau En Ardenne Rue De Oizy 73 | 08:16 |
Monceau En Ardenne Rue De Oizy | 08:17 |
Petit-Fays Ecole | 08:20 |
Monceau En Ardenne Rue De Oizy | 08:22 |
Monceau En Ardenne Rue De Oizy 73 | 08:23 |
Oizy Ecole | 08:13 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 30 (Cornimont Calvaire→Oizy Ecole)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 30, Cornimont Calvaire→Oizy Ecole, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Cornimont Calvaire station naar Oizy Ecole station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.