337
337 - Biesme Mont→Mettet Place Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Biesme Mont | 06:40 |
Biesme Gahy | 06:41 |
Biesme Prée | 06:41 |
Biesme Wagnée | 06:42 |
Biesme Bruyère | 06:43 |
Oret Route De Biesme | 06:43 |
Oret Hastir | 06:44 |
Oret Place | 06:45 |
Oret Trinoy | 06:46 |
Mettet Saint-Donat Zoning | 06:48 |
Mettet Saint-Donat Carrefour | 06:49 |
Mettet Hennevauche | 06:50 |
Mettet Garage | 06:50 |
Mettet Estroit | 06:51 |
Mettet Place | 06:52 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 337 (Biesme Mont→Mettet Place)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 337, Biesme Mont→Mettet Place, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Biesme Mont station naar Mettet Place station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.