39 - Stalhille Dorp Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Brugge Station Perron C8 | 12:15 |
Brugge 'T Zand Perron A2 | 12:16 |
Brugge Hoefijzer | 12:17 |
Sint-Andries Bedrijventerrein Waggelwater | 12:19 |
Sint-Pieters P+R Waggelwater | 12:21 |
Sint-Pieters Ocmw Molenerf | 12:22 |
Sint-Pieters Az Sint-Jan | 12:23 |
Sint-Pieters Rustenburg | 12:24 |
Sint-Pieters Oude Oostendsesteenweg | 12:25 |
Sint-Pieters Land Van Belofte | 12:28 |
Sint-Pieters Ossenstraat | 12:30 |
Meetkerke Dorpweg | 12:32 |
Meetkerke Oude Molenweg | 12:35 |
Meetkerke Strooien Haan | 12:37 |
Houtave Ten Lande | 12:39 |
Houtave Oosternieuwweg | 12:40 |
Houtave Kapellestraat | 12:41 |
Houtave Hendriksbrug | 12:43 |
Vlissegem Lepelem | 12:46 |
Vlissegem Vijfwegen | 12:48 |
Stalhille Cathilleweg | 12:50 |
Stalhille Dorp | 12:51 |
De Lijn bus dienstregeling - 39 (Stalhille Dorp)
De Lijn bus dienstregeling voor de route 39, Stalhille Dorp, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Brugge Station Perron C8 station naar Stalhille Dorp station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.