391
391 - Virton Gare→Saint-Leger Rue du 5 Septembre Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Virton Gare | 06:08 | 12:03 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 06:08 | 12:03 |
Virton Avenue Bouvier | 06:08 | 12:03 |
Virton Cndb | 06:10 | 12:05 |
Virton Arcades | 06:11 | 12:06 |
Virton Carmel | - | 12:06 |
Virton Delhaize | - | 12:07 |
Virton Pierrard | - | 12:08 |
Virton Rue Des Combattants | 06:11 | - |
Virton Rue Des Fossés | 06:16 | 12:13 |
Virton Rue Maréchal Foch | 06:12 | - |
Virton Val D'Away Haut | 06:13 | - |
Virton Val D'Away Bas | 06:14 | - |
Virton Delhaize | 06:15 | 12:10 |
Virton Carmel | 06:15 | 12:12 |
Virton Arcades | 06:17 | 12:14 |
Virton Cndb | 06:18 | 12:15 |
Virton Avenue Bouvier | 06:19 | 12:16 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 06:20 | 12:16 |
Saint-Mard Rue De La Station | 06:21 | 12:17 |
Saint-Mard Rue Edmond Jacques | 06:22 | - |
Saint-Mard Clinique | 06:23 | - |
Saint-Mard Centre Sportif | 06:25 | - |
Saint-Mard Clinique | 06:26 | - |
Saint-Mard Rue D'Harnoncourt | 06:26 | - |
Saint-Mard Eglise | 06:26 | 12:18 |
Saint-Mard Avenue Wauters | 06:28 | 12:19 |
Saint-Mard Passage À Niveau | 06:29 | 12:20 |
Chenois Eglise | 06:29 | 12:20 |
Chenois Rue De La Vire 93 | 06:29 | 12:20 |
Chenois Rue De La Vire 131 | 06:30 | 12:21 |
Latour Eglise | 06:31 | 12:22 |
Latour Rue Baillet Latour | 06:32 | 12:23 |
Gomery 4 Chemins | 06:34 | 12:25 |
Ruette Route De La Gare | 06:35 | 12:26 |
Ruette Rue De Longuyon | 06:36 | 12:27 |
Ruette Rue Abbé Dorion | 06:36 | 12:27 |
Ruette Ecole | 06:37 | 12:28 |
Grandcourt Rue De Longuyon | 06:38 | 12:29 |
Grandcourt Rue De Deubry | 06:39 | 12:30 |
Saint-Remy Rue De L'Eglise | 06:42 | 12:33 |
Gomery Carrefour Rue Grande | 06:47 | 12:38 |
Gomery Rue Grande | 06:47 | 12:38 |
Gomery Centre | 06:48 | 12:39 |
Gomery Rue De Gerlache | 06:48 | 12:39 |
Bleid Calvaire | 06:51 | 12:42 |
Bleid Centre | 06:51 | 12:42 |
Bleid Eglise | 06:52 | 12:43 |
Mussy-La-Ville Rue Des Juifs | 06:56 | 12:47 |
Mussy-La-Ville Place | 06:57 | 12:48 |
Mussy-La-Ville Rue De Lavaux | 06:58 | 12:49 |
Saint-Leger Haut De La Cloche | 07:03 | 12:54 |
Saint-Leger Rue Godefroid Kurth | 07:05 | 12:56 |
Saint-Leger Rue du 5 Septembre | 07:06 | 12:56 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Virton Gare | 06:08 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 06:08 |
Virton Avenue Bouvier | 06:08 |
Virton Cndb | 06:10 |
Virton Arcades | 06:11 |
Virton Rue Des Combattants | 06:11 |
Virton Rue Des Fossés | 06:16 |
Virton Rue Maréchal Foch | 06:12 |
Virton Val D'Away Haut | 06:13 |
Virton Val D'Away Bas | 06:14 |
Virton Delhaize | 06:15 |
Virton Carmel | 06:15 |
Virton Arcades | 06:17 |
Virton Cndb | 06:18 |
Virton Avenue Bouvier | 06:19 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 06:20 |
Saint-Mard Rue De La Station | 06:21 |
Saint-Mard Rue Edmond Jacques | 06:22 |
Saint-Mard Clinique | 06:23 |
Saint-Mard Centre Sportif | 06:25 |
Saint-Mard Clinique | 06:26 |
Saint-Mard Rue D'Harnoncourt | 06:26 |
Saint-Mard Eglise | 06:26 |
Saint-Mard Avenue Wauters | 06:28 |
Saint-Mard Passage À Niveau | 06:29 |
Chenois Eglise | 06:29 |
Chenois Rue De La Vire 93 | 06:29 |
Chenois Rue De La Vire 131 | 06:30 |
Latour Eglise | 06:31 |
Latour Rue Baillet Latour | 06:32 |
Gomery 4 Chemins | 06:34 |
Ruette Route De La Gare | 06:35 |
Ruette Rue De Longuyon | 06:36 |
Ruette Rue Abbé Dorion | 06:36 |
Ruette Ecole | 06:37 |
Grandcourt Rue De Longuyon | 06:38 |
Grandcourt Rue De Deubry | 06:39 |
Saint-Remy Rue De L'Eglise | 06:42 |
Gomery Carrefour Rue Grande | 06:47 |
Gomery Rue Grande | 06:47 |
Gomery Centre | 06:48 |
Gomery Rue De Gerlache | 06:48 |
Bleid Calvaire | 06:51 |
Bleid Centre | 06:51 |
Bleid Eglise | 06:52 |
Mussy-La-Ville Rue Des Juifs | 06:56 |
Mussy-La-Ville Place | 06:57 |
Mussy-La-Ville Rue De Lavaux | 06:58 |
Saint-Leger Haut De La Cloche | 07:03 |
Saint-Leger Rue Godefroid Kurth | 07:05 |
Saint-Leger Rue du 5 Septembre | 07:06 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 391 (Virton Gare→Saint-Leger Rue du 5 Septembre)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 391, Virton Gare→Saint-Leger Rue du 5 Septembre, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Virton Gare station naar Saint-Leger Rue du 5 Septembre station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
391 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 391 - Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Virton Gare
- Dienstregeling van 391 - Bleid Eglise→Virton Pierrard
- Dienstregeling van 391 - Virton Pierrard→Mussy-La-Ville Grand Route
- Dienstregeling van 391 - Mussy-La-Ville Grand Route→Virton Gare
- Dienstregeling van 391 - Mussy-La-Ville Place→Virton Gare