391
391 - Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Virton Gare Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Saint-Leger Rue du 5 Septembre | 13:20 | 16:45 |
Saint-Leger Rue Godefroid Kurth | 13:20 | 16:45 |
Saint-Leger Haut De La Cloche | 13:22 | 16:47 |
Mussy-La-Ville Rue De Lavaux | 13:27 | 16:52 |
Mussy-La-Ville Place | 13:28 | 16:53 |
Mussy-La-Ville Rue Des Juifs | 13:29 | 16:54 |
Bleid Eglise | 13:32 | 16:57 |
Bleid Centre | 13:32 | 16:57 |
Bleid Calvaire | 13:34 | 16:59 |
Gomery Rue De Gerlache | 13:37 | 17:02 |
Gomery Centre | 13:37 | 17:02 |
Gomery Rue Grande | 13:38 | 17:03 |
Gomery Carrefour Rue Grande | 13:40 | 17:05 |
Le Chachy | 13:42 | 17:07 |
Saint-Remy Rue De L'Eglise | 13:44 | 17:09 |
Grandcourt Rue De Deubry | 13:47 | 17:12 |
Grandcourt Rue De Longuyon | 13:48 | 17:13 |
Ruette Ecole | 13:49 | 17:14 |
Ruette Rue Abbé Dorion | 13:49 | 17:14 |
Ruette Rue De Longuyon | 13:49 | 17:14 |
Ruette Route De La Gare | 13:50 | 17:15 |
Gomery 4 Chemins | 13:51 | 17:16 |
Latour Rue Baillet Latour | 13:53 | 17:18 |
Latour Eglise | 13:53 | 17:18 |
Chenois Rue De La Vire 131 | 13:54 | 17:19 |
Chenois Rue De La Vire 93 | 13:55 | 17:20 |
Chenois Eglise | 13:55 | 17:20 |
Saint-Mard Passage À Niveau | 13:56 | 17:21 |
Saint-Mard Avenue Wauters | 13:57 | 17:22 |
Saint-Mard Eglise | 13:58 | 17:23 |
Saint-Mard Rue Edmond Jacques | 13:58 | 17:23 |
Saint-Mard Clinique | 13:59 | 17:24 |
Saint-Mard Centre Sportif | 14:00 | 17:25 |
Saint-Mard Clinique | 14:01 | 17:26 |
Saint-Mard Rue D'Harnoncourt | 14:02 | 17:27 |
Saint-Mard Rue De La Station | 14:04 | 17:29 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 14:05 | 17:30 |
Virton Avenue Bouvier | 14:05 | 17:30 |
Virton Cndb | 14:07 | 17:32 |
Virton Arcades | 14:08 | 17:33 |
Virton Rue Des Combattants | 14:08 | 17:33 |
Virton Val D'Away Haut | 14:10 | 17:35 |
Virton Rue Des Fossés | 14:13 | 17:38 |
Virton Rue Maréchal Foch | 14:09 | 17:34 |
Virton Val D'Away Bas | 14:11 | 17:36 |
Virton Delhaize | 14:12 | 17:37 |
Virton Carmel | 14:12 | 17:37 |
Virton Arcades | 14:14 | 17:39 |
Virton Cndb | 14:15 | 17:40 |
Virton Avenue Bouvier | 14:15 | 17:40 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 14:16 | 17:41 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Saint-Leger Rue du 5 Septembre | 16:45 |
Saint-Leger Rue Godefroid Kurth | 16:45 |
Saint-Leger Haut De La Cloche | 16:47 |
Mussy-La-Ville Rue De Lavaux | 16:52 |
Mussy-La-Ville Place | 16:53 |
Mussy-La-Ville Rue Des Juifs | 16:54 |
Bleid Eglise | 16:57 |
Bleid Centre | 16:57 |
Bleid Calvaire | 16:59 |
Gomery Rue De Gerlache | 17:02 |
Gomery Centre | 17:02 |
Gomery Rue Grande | 17:03 |
Gomery Carrefour Rue Grande | 17:05 |
Le Chachy | 17:07 |
Saint-Remy Rue De L'Eglise | 17:09 |
Grandcourt Rue De Deubry | 17:12 |
Grandcourt Rue De Longuyon | 17:13 |
Ruette Ecole | 17:14 |
Ruette Rue Abbé Dorion | 17:14 |
Ruette Rue De Longuyon | 17:14 |
Ruette Route De La Gare | 17:15 |
Gomery 4 Chemins | 17:16 |
Latour Rue Baillet Latour | 17:18 |
Latour Eglise | 17:18 |
Chenois Rue De La Vire 131 | 17:19 |
Chenois Rue De La Vire 93 | 17:20 |
Chenois Eglise | 17:20 |
Saint-Mard Passage À Niveau | 17:21 |
Saint-Mard Avenue Wauters | 17:22 |
Saint-Mard Eglise | 17:23 |
Saint-Mard Rue Edmond Jacques | 17:23 |
Saint-Mard Clinique | 17:24 |
Saint-Mard Centre Sportif | 17:25 |
Saint-Mard Clinique | 17:26 |
Saint-Mard Rue D'Harnoncourt | 17:27 |
Saint-Mard Rue De La Station | 17:29 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 17:30 |
Virton Avenue Bouvier | 17:30 |
Virton Cndb | 17:32 |
Virton Arcades | 17:33 |
Virton Rue Des Combattants | 17:33 |
Virton Val D'Away Haut | 17:35 |
Virton Rue Des Fossés | 17:38 |
Virton Rue Maréchal Foch | 17:34 |
Virton Val D'Away Bas | 17:36 |
Virton Delhaize | 17:37 |
Virton Carmel | 17:37 |
Virton Arcades | 17:39 |
Virton Cndb | 17:40 |
Virton Avenue Bouvier | 17:40 |
Virton Carrefour Avenue Bouvier | 17:41 |
TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling - 391 (Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Virton Gare)
De TEC Namur - Luxembourg Bus dienstregeling voor de route 391, Saint-Leger Rue du 5 Septembre→Virton Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Saint-Leger Rue du 5 Septembre station naar Virton Gare station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
391 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 391 - Bleid Eglise→Virton Pierrard
- Dienstregeling van 391 - Virton Gare→Saint-Leger Rue du 5 Septembre
- Dienstregeling van 391 - Virton Pierrard→Mussy-La-Ville Grand Route
- Dienstregeling van 391 - Mussy-La-Ville Grand Route→Virton Gare
- Dienstregeling van 391 - Mussy-La-Ville Place→Virton Gare