40
40 - Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab→Uccle Calevoet Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab | 12:24 | 13:10 |
Braine-L'Alleud Route De Mont-Saint-Jean | 12:25 | 13:11 |
Braine-L'Alleud Riva Bella | - | 13:13 |
Braine-L'Alleud Vallée Bailly | 12:29 | - |
Braine-L'Alleud Gare - Quai 6 | 12:34 | 13:18 |
Braine-L'Alleud Avenue L. Jourez | 12:35 | 13:19 |
Braine-L'Alleud Rue Jean Volders | 12:37 | 13:21 |
Braine-L'Alleud La Chapelle | 12:38 | 13:22 |
Braine-L'Alleud Mont-Saint-Pont (Ch. D'Alsemberg) | 12:39 | 13:23 |
Ermite Eglise | 12:42 | 13:26 |
Braine-L'Alleud Château D'Eau | 12:43 | 13:27 |
Ermite Centre | 12:44 | 13:28 |
Braine-L'Alleud Avenue du Prieuré | 12:45 | 13:29 |
Braine-L'Alleud Drève Des Pins | 12:47 | 13:31 |
Rhode-Saint-Genese Sept Fontaines | 12:48 | 13:32 |
Alsemberg Winderickxplein | 12:49 | 13:33 |
Alsemberg Sint-Victor | 12:50 | 13:34 |
Alsemberg Genstberg | 12:51 | 13:35 |
Alsemberg Grootveld | 12:51 | 13:35 |
Alsemberg Domein Rondenbos | 12:52 | 13:36 |
Alsemberg Begraafplaats Van Vorst | 12:53 | 13:37 |
Beersel Rode Poorthoeve | 12:54 | 13:38 |
Beersel Parasol | 12:54 | 13:38 |
Beersel De Villa's | 12:55 | 13:39 |
Beersel Mezenhof | 12:56 | 13:40 |
Linkebeek Beukenstraat | 12:57 | 13:41 |
Linkebeek Avondvrede | 12:57 | 13:41 |
Linkebeek Hess De Lilez | 12:58 | 13:42 |
Uccle Crématorium | 12:59 | 13:43 |
Uccle Bourdon | 12:59 | 13:43 |
Uccle Rue Engeland | 13:00 | 13:44 |
Uccle Calevoet / Ukkel Kalevoet | 13:01 | 13:45 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab | 15:45 | 16:35 |
Braine-L'Alleud Route De Mont-Saint-Jean | 15:46 | 16:36 |
Braine-L'Alleud Riva Bella | - | 16:38 |
Braine-L'Alleud Vallée Bailly | 15:47 | - |
Braine-L'Alleud Gare - Quai 6 | 15:50 | 16:43 |
Braine-L'Alleud Avenue L. Jourez | 15:53 | 16:44 |
Braine-L'Alleud Rue Jean Volders | 15:55 | 16:46 |
Braine-L'Alleud La Chapelle | 15:59 | 16:47 |
Braine-L'Alleud Mont-Saint-Pont (Ch. D'Alsemberg) | 16:00 | 16:48 |
Ermite Eglise | 16:03 | 16:51 |
Braine-L'Alleud Château D'Eau | 16:04 | 16:52 |
Ermite Centre | 16:05 | 16:53 |
Braine-L'Alleud Avenue du Prieuré | 16:06 | 16:54 |
Braine-L'Alleud Drève Des Pins | 16:08 | 16:56 |
Rhode-Saint-Genese Sept Fontaines | 16:09 | 16:57 |
Alsemberg Winderickxplein | 16:10 | 16:58 |
Alsemberg Sint-Victor | 16:11 | 16:59 |
Alsemberg Genstberg | 16:12 | 17:00 |
Alsemberg Grootveld | 16:12 | 17:00 |
Alsemberg Domein Rondenbos | 16:13 | 17:01 |
Alsemberg Begraafplaats Van Vorst | 16:14 | 17:02 |
Beersel Rode Poorthoeve | 16:15 | 17:03 |
Beersel Parasol | 16:15 | 17:03 |
Beersel De Villa's | 16:16 | 17:04 |
Beersel Mezenhof | 16:17 | 17:05 |
Linkebeek Beukenstraat | 16:18 | 17:06 |
Linkebeek Avondvrede | 16:18 | 17:06 |
Linkebeek Hess De Lilez | 16:19 | 17:07 |
Uccle Crématorium | 16:20 | 17:08 |
Uccle Bourdon | 16:20 | 17:08 |
Uccle Rue Engeland | 16:21 | 17:09 |
Uccle Calevoet / Ukkel Kalevoet | 16:22 | 17:10 |
TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling - 40 (Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab→Uccle Calevoet)
De TEC Brabant Wallon Bus dienstregeling voor de route 40, Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab→Uccle Calevoet, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab station naar Uccle Calevoet / Ukkel Kalevoet station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Brabant Wallon dienstregeling.
40 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 40 - Uccle Calevoet→Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab
- Dienstregeling van 40 - Braine-L'Alleud Gare - Quai 6→Uccle Calevoet
- Dienstregeling van 40 - Uccle Calevoet→Braine-L'Alleud Gare - Quai 6
- Dienstregeling van 40 - Braine-L'Alleud Gare - Quai 6→Alsemberg Winderickxplein
- Dienstregeling van 40 - Alsemberg Winderickxplein→Braine-L'Alleud Gare - Quai 6
- Dienstregeling van 40 - Alsemberg Winderickxplein→Braine-L'Alleud Collège - Gare Ab