411 - Neufchateau Hôtel De Ville→Bertrix Grand Place Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 |
---|---|---|---|
Neufchateau Hôtel De Ville | 11:08 | 12:35 | 16:05 |
Neufchateau Police | 11:08 | 12:35 | 16:05 |
Neufchateau Calvaire | 11:09 | 12:36 | 16:06 |
Neufchateau Athénée | 11:10 | 12:37 | 16:07 |
Neufchateau Institut St-Joseph | - | 12:38 | 16:08 |
Neufchateau Parking St-Roch - Quai 3 | 11:10 | 12:39 | 16:09 |
Neufchateau Rue De La Bataille | 11:10 | 12:39 | 16:09 |
Neufchateau Chaussée De France | 11:11 | 12:42 | 16:12 |
Neufchateau Camping | 11:12 | 12:43 | 16:13 |
Warmifontaine Route De Neufchâteau | 11:15 | 12:46 | 16:16 |
Warmifontaine Pont | 11:15 | 12:47 | 16:17 |
Warmifontaine Enclos du Ruisseau | 11:16 | - | - |
Harfontaine Centre | - | 12:50 | 16:20 |
Harfontaine Lavoir | - | 12:51 | 16:21 |
Menugoutte Lavoir | - | 12:51 | 16:21 |
Menugoutte Centre | - | 12:52 | 16:22 |
Harfontaine Lavoir | - | 12:52 | 16:22 |
Harfontaine Centre | - | 12:53 | 16:23 |
Warmifontaine Le Plane | - | 12:54 | 16:24 |
Warmifontaine Le Haut Chemin | - | 12:54 | 16:24 |
Tournay Rue De La Croix Baptiste | 11:19 | 12:57 | 16:27 |
Tournay Eglise | 11:20 | 12:58 | 16:27 |
Fineuse Centre | 11:23 | 13:01 | 16:30 |
Grandvoir Eglise | 11:23 | 13:01 | 16:30 |
Grandvoir Rue De Petitvoir | 11:24 | 13:02 | 16:31 |
Grandvoir Route Des Mainis | 11:25 | 13:03 | 16:32 |
Petitvoir Route du Père Lejeune | 11:26 | 13:04 | 16:33 |
Petitvoir Route De Neufchâteau | 11:26 | 13:04 | 16:33 |
Petitvoir Pont | 11:27 | 13:05 | 16:33 |
Petitvoir Route De Bertrix | 11:27 | 13:05 | 16:34 |
Biourges Route De Neufchâteau | 11:31 | 13:09 | 16:37 |
Rossart Route De Neufchâteau 5 | 11:32 | 13:10 | 16:38 |
Rossart Eglise | 11:33 | 13:11 | 16:39 |
Rossart Grand Rue | 11:34 | 13:12 | 16:40 |
Biourges Place | 11:35 | 13:13 | 16:41 |
Biourges Rue De Miaumont | 11:36 | 13:14 | 16:42 |
Nevraumont Centre | 11:38 | 13:16 | 16:44 |
Gribomont Calvaire | 11:40 | 13:18 | 16:46 |
Gribomont Place | 11:40 | 13:18 | 16:46 |
Gribomont Rue D'Orgeo | 11:40 | 13:18 | 16:46 |
Orgeo Rue De La Vierre | 11:43 | 13:21 | 16:49 |
Orgeo Rue du Briga 8 | 11:43 | 13:21 | 16:49 |
Orgeo Rue du Briga 32 | 11:44 | 13:22 | 16:50 |
Orgeo Rue De Minimpré | 11:45 | 13:23 | 16:51 |
Orgeo Les Ferrues | 11:46 | 13:24 | 16:52 |
Orgeo Rue D'Orgeo | 11:47 | 13:25 | 16:53 |
Bertrix Rue du Wahy | 11:47 | 13:25 | 16:53 |
Bertrix Rue De La Gare | 11:48 | 13:26 | 16:54 |
Bertrix Gare - Quai 2 | 11:49 | 13:27 | 16:55 |
Bertrix Athénée | 11:51 | 13:29 | 16:57 |
Bertrix Rue Des Chasseurs Ardennais | 11:52 | 13:30 | 16:58 |
Bertrix Ind | 11:53 | 13:31 | 16:59 |
Bertrix Grand Place | 11:55 | 13:33 | 17:01 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Neufchateau Hôtel De Ville | 11:08 | 16:05 |
Neufchateau Police | 11:08 | 16:05 |
Neufchateau Calvaire | 11:09 | 16:06 |
Neufchateau Athénée | 11:10 | 16:07 |
Neufchateau Institut St-Joseph | - | 16:08 |
Neufchateau Parking St-Roch - Quai 3 | 11:10 | 16:09 |
Neufchateau Rue De La Bataille | 11:10 | 16:09 |
Neufchateau Chaussée De France | 11:11 | 16:12 |
Neufchateau Camping | 11:12 | 16:13 |
Warmifontaine Route De Neufchâteau | 11:15 | 16:16 |
Warmifontaine Pont | 11:15 | 16:17 |
Warmifontaine Enclos du Ruisseau | 11:16 | - |
Harfontaine Centre | - | 16:20 |
Harfontaine Lavoir | - | 16:21 |
Menugoutte Lavoir | - | 16:21 |
Menugoutte Centre | - | 16:22 |
Harfontaine Lavoir | - | 16:22 |
Harfontaine Centre | - | 16:23 |
Warmifontaine Le Plane | - | 16:24 |
Warmifontaine Le Haut Chemin | - | 16:24 |
Tournay Rue De La Croix Baptiste | 11:19 | 16:27 |
Tournay Eglise | 11:20 | 16:27 |
Fineuse Centre | 11:23 | 16:30 |
Grandvoir Eglise | 11:23 | 16:30 |
Grandvoir Rue De Petitvoir | 11:24 | 16:31 |
Grandvoir Route Des Mainis | 11:25 | 16:32 |
Petitvoir Route du Père Lejeune | 11:26 | 16:33 |
Petitvoir Route De Neufchâteau | 11:26 | 16:33 |
Petitvoir Pont | 11:27 | 16:33 |
Petitvoir Route De Bertrix | 11:27 | 16:34 |
Biourges Route De Neufchâteau | 11:31 | 16:37 |
Rossart Route De Neufchâteau 5 | 11:32 | 16:38 |
Rossart Eglise | 11:33 | 16:39 |
Rossart Grand Rue | 11:34 | 16:40 |
Biourges Place | 11:35 | 16:41 |
Biourges Rue De Miaumont | 11:36 | 16:42 |
Nevraumont Centre | 11:38 | 16:44 |
Gribomont Calvaire | 11:40 | 16:46 |
Gribomont Place | 11:40 | 16:46 |
Gribomont Rue D'Orgeo | 11:40 | 16:46 |
Orgeo Rue De La Vierre | 11:43 | 16:49 |
Orgeo Rue du Briga 8 | 11:43 | 16:49 |
Orgeo Rue du Briga 32 | 11:44 | 16:50 |
Orgeo Rue De Minimpré | 11:45 | 16:51 |
Orgeo Les Ferrues | 11:46 | 16:52 |
Orgeo Rue D'Orgeo | 11:47 | 16:53 |
Bertrix Rue du Wahy | 11:47 | 16:53 |
Bertrix Rue De La Gare | 11:48 | 16:54 |
Bertrix Gare - Quai 2 | 11:49 | 16:55 |
Bertrix Athénée | 11:51 | 16:57 |
Bertrix Rue Des Chasseurs Ardennais | 11:52 | 16:58 |
Bertrix Ind | 11:53 | 16:59 |
Bertrix Grand Place | 11:55 | 17:01 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 411 (Neufchateau Hôtel De Ville→Bertrix Grand Place)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 411, Neufchateau Hôtel De Ville→Bertrix Grand Place, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Neufchateau Hôtel De Ville station naar Bertrix Grand Place station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling. We werken het schema van 411, van Neufchateau Hôtel De Ville naar Bertrix Grand Place, dagelijks om 12 uur 's nachts.
411 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 411 - Neufchateau Parking St-Roch - Quai 3→Bertrix Grand Place
- Dienstregeling van 411 - Longlier Gare→Bertrix Grand Place
- Dienstregeling van 411 - Neufchateau Hôtel De Ville→Longlier Gare
- Dienstregeling van 411 - Bertrix Grand Place→Longlier Gare
- Dienstregeling van 411 - Neufchateau Athénée→Longlier Gare
- Dienstregeling van 411 - Bertrix Grand Place→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 3
- Dienstregeling van 411 - Bertrix Athénée→Neufchateau Parking St-Roch - Quai 3
- Dienstregeling van 411 - Longlier Gare→Neufchateau Hôtel De Ville