416
416 - Purmerend Via Middenbeemster Schema
Vertrek vanaf De Rijp, Wollandje
zaterdag | Weekdagen |
---|---|
09:33 | 08:03 |
11:03 | 09:33 |
12:33 | 11:03 |
14:03 | 12:33 |
15:33 | 14:03 |
- | 15:33 |
- | 17:03 |
EBS Bus dienstregeling - 416 (Purmerend Via Middenbeemster)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 416, Purmerend Via Middenbeemster, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van De Rijp, Wollandje station naar Purmerend, Dijklander Ziekenhuis station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 416, van Graft-De Rijp naar Purmerend, dagelijks om 12 uur 's nachts.