44
44 - Kesteren Schema Weekdagen Schema Station Vertrek #1 Tiel, Station 19:18 Tiel, Papesteeg 19:19 Tiel, Teisterbantlaan 19:20 Tiel, Lingecollege 19:21 Tiel, Heiligestraat 19:22 Tiel, Veemarkt 19:23 Tiel, Lingedijk 19:24 Tiel, Station Noordzijde 19:26 Tiel, Prinses Marijkelaan 19:27 Tiel, Ziekenhuis Rivierenland 19:27 Tiel, Roc Rivor 19:28 Tiel, Rauwenhof 19:28 Tiel, Vrijthof 19:29 Tiel, Groenendaal Plus 19:31 Maurikseveld, Beldert 19:37 Maurikseveld, Mauriksestraat 19:39 Maurikseveld, Tielsestraat 68 19:40 Maurikseveld, Tielsestraat 43 19:41 Maurik, Tielsestraat 19:42 Maurik, Meidoornstraat 19:43 Maurik, Raadhuisstraat 19:44 Maurik, Brandweerkazerne 19:44 Maurik, Sportpark 19:45 Maurik, Doejenburg 19:46 Eck En Wiel, Homoetsestraat 19:47 Eck En Wiel, Muziektent 19:48 Ingen, Dorpsstraat 19:52 Ommeren, Canadalaan 19:54 Ommeren, De Roskam 19:55 Lienden, Voorstraat 19:56 Lienden, Vogelenzangseweg 19:57 Lienden, Adelsweg 19:58 Kesteren, De Leede 20:08 Kesteren, Station 20:10
zaterdag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Vertrek #9 Vertrek #10 Vertrek #11 Vertrek #12 Vertrek #13 Tiel, Station 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 Tiel, Veemarkt 08:15 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 Tiel, Lingedijk 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 Tiel, Station Noordzijde 08:18 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 Tiel, Prinses Marijkelaan 08:19 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 Tiel, Elzenpasch Zuid 08:20 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 Tiel, Elzenpasch West 08:21 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 Tiel, Groenendaal Plus 08:22 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 Maurikseveld, Beldert 08:27 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 Maurikseveld, Mauriksestraat 08:28 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 Maurikseveld, Tielsestraat 68 08:30 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 Maurikseveld, Tielsestraat 43 08:31 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 Maurik, Tielsestraat 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 Maurik, Meidoornstraat 08:32 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 Maurik, Raadhuisstraat 08:33 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 Maurik, Brandweerkazerne 08:34 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 Maurik, Sportpark 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 Maurik, Doejenburg 08:35 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 Eck En Wiel, Homoetsestraat 08:36 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 Eck En Wiel, Muziektent 08:38 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 Ingen, Dorpsstraat 08:42 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 Ommeren, Canadalaan 08:44 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 Ommeren, De Roskam 08:45 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 Lienden, Voorstraat 08:46 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 Lienden, Vogelenzangseweg 08:47 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 Lienden, Adelsweg 08:48 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 Kesteren, De Leede 08:58 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 Kesteren, Station 09:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
zondag Schema Station Vertrek #1 Vertrek #2 Vertrek #3 Vertrek #4 Vertrek #5 Vertrek #6 Vertrek #7 Vertrek #8 Vertrek #9 Vertrek #10 Vertrek #11 Vertrek #12 Tiel, Station 09:14 10:14 11:14 12:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 20:14 Tiel, Veemarkt 09:15 10:15 11:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15 18:15 19:15 20:15 Tiel, Lingedijk 09:16 10:16 11:16 12:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 20:16 Tiel, Station Noordzijde 09:18 10:18 11:18 12:18 13:18 14:18 15:18 16:18 17:18 18:18 19:18 20:18 Tiel, Prinses Marijkelaan 09:19 10:19 11:19 12:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 20:19 Tiel, Elzenpasch Zuid 09:20 10:20 11:20 12:20 13:20 14:20 15:20 16:20 17:20 18:20 19:20 20:20 Tiel, Elzenpasch West 09:21 10:21 11:21 12:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 20:21 Tiel, Groenendaal Plus 09:22 10:22 11:22 12:22 13:22 14:22 15:22 16:22 17:22 18:22 19:22 20:22 Maurikseveld, Beldert 09:27 10:27 11:27 12:27 13:27 14:27 15:27 16:27 17:27 18:27 19:27 20:27 Maurikseveld, Mauriksestraat 09:28 10:28 11:28 12:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 20:28 Maurikseveld, Tielsestraat 68 09:30 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 20:30 Maurikseveld, Tielsestraat 43 09:31 10:31 11:31 12:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 20:31 Maurik, Tielsestraat 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 Maurik, Meidoornstraat 09:32 10:32 11:32 12:32 13:32 14:32 15:32 16:32 17:32 18:32 19:32 20:32 Maurik, Raadhuisstraat 09:33 10:33 11:33 12:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 20:33 Maurik, Brandweerkazerne 09:34 10:34 11:34 12:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 20:34 Maurik, Sportpark 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 Maurik, Doejenburg 09:35 10:35 11:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 18:35 19:35 20:35 Eck En Wiel, Homoetsestraat 09:36 10:36 11:36 12:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 20:36 Eck En Wiel, Muziektent 09:38 10:38 11:38 12:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 20:38 Ingen, Dorpsstraat 09:42 10:42 11:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 20:42 Ommeren, Canadalaan 09:44 10:44 11:44 12:44 13:44 14:44 15:44 16:44 17:44 18:44 19:44 20:44 Ommeren, De Roskam 09:45 10:45 11:45 12:45 13:45 14:45 15:45 16:45 17:45 18:45 19:45 20:45 Lienden, Voorstraat 09:46 10:46 11:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 19:46 20:46 Lienden, Vogelenzangseweg 09:47 10:47 11:47 12:47 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 18:47 19:47 20:47 Lienden, Adelsweg 09:48 10:48 11:48 12:48 13:48 14:48 15:48 16:48 17:48 18:48 19:48 20:48 Kesteren, De Leede 09:58 10:58 11:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58 18:58 19:58 20:58 Kesteren, Station 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
Arriva Bus dienstregeling - 44 (Kesteren) De Arriva Bus dienstregeling voor de route 44, Kesteren, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tiel, Station naar Kesteren, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Arriva dienstregeling. We werken het schema van 44, van Tiel naar Neder-Betuwe, dagelijks om 12 uur 's nachts.
Laatst geüpdatet op 6 mei 2024
44 Alternatieve Richtingsschema's