453 - Philippeville Centre Quai 5→Romedenne Gare Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Philippeville Centre Quai 5 | 15:55 |
Philippeville Gendarmerie | 15:56 |
Philippeville Cimetière | 15:56 |
Vodecee Route De Givet | 16:01 |
Villers-Le-Gambon Place | 16:03 |
Villers-Le-Gambon Gare | 16:04 |
Franchimont Carrefour | 16:06 |
Franchimont Village | 16:07 |
Franchimont Le Moulin | 16:08 |
Franchimont Belle-Vue | 16:11 |
Surice Rue Marmont | 16:13 |
Surice Monument | 16:15 |
Romedenne Eglise | 16:18 |
Romedenne Rue du Moulin De Romedenne | 16:19 |
Romedenne Gare | 16:20 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 453 (Philippeville Centre Quai 5→Romedenne Gare)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 453, Philippeville Centre Quai 5→Romedenne Gare, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Philippeville Centre Quai 5 station naar Romedenne Gare station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.
453 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 453 - Romedenne Gare→Heer Pont
- Dienstregeling van 453 - Philippeville Centre Quai 5→Heer Pont
- Dienstregeling van 453 - Villers-Le-Gambon Place→Heer Pont
- Dienstregeling van 453 - Villers-Le-Gambon Place→Philippeville Centre Quai 5
- Dienstregeling van 453 - Heer Pont→Villers-Le-Gambon Place
- Dienstregeling van 453 - Heer Pont→Romedenne Gare
- Dienstregeling van 453 - Philippeville Centre Quai 5→Villers-Le-Gambon Place
- Dienstregeling van 453 - Heer Pont→Gochenee Route De Soulme
- Dienstregeling van 453 - Heer Pont→Philippeville Centre Quai 5