473 - Steenkerque Eglise→Braine-Le-Comte Bon Dieu De Pitié Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Steenkerque Eglise | 16:17 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Hameau Des Fossés | 16:18 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Ferme Blanpain | 16:19 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Ferme Goossens | 16:20 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Chemin De Rebec | 16:21 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Place | 16:22 |
Petit-Roeulx-Lez-Braine Cité Lange | 16:23 |
Braine-Le-Comte Carrières | 16:24 |
Braine-Le-Comte Ferme Demaret | 16:29 |
Braine-Le-Comte Bon Dieu De Pitié | 16:31 |
TEC Hainaut bus dienstregeling - 473 (Steenkerque Eglise→Braine-Le-Comte Bon Dieu De Pitié)
De TEC Hainaut bus dienstregeling voor de route 473, Steenkerque Eglise→Braine-Le-Comte Bon Dieu De Pitié, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Steenkerque Eglise station naar Braine-Le-Comte Bon Dieu De Pitié station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Hainaut dienstregeling.