477
477 - Hasselt Handelsschool Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Wellen Gemeentehuis | 07:19 |
Wellen Maris | 07:20 |
Wellen Veerstraat | 07:21 |
Wellen Weg Naar Ulbeek | 07:22 |
Wellen Mewis | 07:25 |
Wellen Bampsteeg | 07:27 |
Wellen Kapelleke | 07:28 |
Alken Snoek | 07:30 |
Alken Motstraat | 07:32 |
Alken Bibliotheek | 07:33 |
Alken Kerk | 07:34 |
Alken Grootstraat | 07:35 |
Alken Alkerstraat | 07:37 |
Alken Sassenbroekstraat | 07:38 |
Alken Thielestraat | 07:39 |
Alken Weg Naar Langenakker | 07:42 |
Wimmertingen Weg Naar Alken | 07:43 |
Hasselt Herkerstraat | 07:45 |
Hasselt Mombeekdreef | 07:48 |
Rapertingen Trekschuren | 07:49 |
Rapertingen Kerk | 07:51 |
Hasselt Hassaluthdreef | 07:52 |
Hasselt Daniëlsstraat | 07:55 |
Hasselt Lentestraat | 07:56 |
Hasselt Oude Luikerbaan | 07:57 |
Hasselt Toekomststraat | 07:58 |
Hasselt Leopoldplein | 08:00 |
Hasselt Diesterpoort | 08:00 |
Hasselt Station Perron 6 | 08:02 |
Hasselt Handelsschool | 08:05 |
De Lijn Bus dienstregeling - 477 (Hasselt Handelsschool)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 477, Hasselt Handelsschool, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Wellen Gemeentehuis station naar Hasselt Handelsschool station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.