48
48 - Liege Gare Des Guillemins - Quai B→Sart-Tilman Amphithéâtres Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Liege Gare Des Guillemins - Quai B | 07:12 |
Liege Place Général Leman | 07:15 |
Liege Monument Gramme | 07:18 |
Angleur Pont du Val Benoît | 07:19 |
Angleur Rue du Chêne | 07:19 |
Angleur Mairie D'Angleur | 07:20 |
Angleur Rue Belle Jardinière | 07:22 |
Angleur Tennis Club | 07:23 |
Angleur Beau Hêtre | 07:25 |
Angleur Parc Scientifique | 07:25 |
Angleur Orchidée Blanche | 07:26 |
Sart-Tilman Eglise | 07:27 |
Sart-Tilman Village | 07:27 |
Sart-Tilman Rue De L'Aunaie | 07:28 |
Sart-Tilman Amphithéâtres | 07:29 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 48 (Liege Gare Des Guillemins - Quai B→Sart-Tilman Amphithéâtres)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 48, Liege Gare Des Guillemins - Quai B→Sart-Tilman Amphithéâtres, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Liege Gare Des Guillemins - Quai B station naar Sart-Tilman Amphithéâtres station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
48 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 48 - Liege Monument Gramme→Sart-Tilman Botanique
- Dienstregeling van 48 - Liege Place du 20 Août→Sart-Tilman Botanique
- Dienstregeling van 48 - Sart-Tilman Botanique→Liege Place du 20 Août
- Dienstregeling van 48 - Liege Gare Des Guillemins - Quai B→Sart-Tilman Botanique
- Dienstregeling van 48 - Sart-Tilman Amphithéâtres→Liege Place du 20 Août