53
53 - Grace-Hollogne Aulichamps Terminus→Liege Place St-Lambert Schema
woensdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grace-Hollogne Aulichamps Terminus | 06:21 | 07:09 | 08:12 | 09:08 | 12:33 | 13:18 | 16:10 | 17:13 |
Grace-Hollogne Paradis Aux Chevaux | 06:22 | 07:10 | 08:13 | 09:09 | 12:34 | 13:19 | 16:11 | 17:14 |
Grace-Hollogne Hall Omnisport | 06:23 | 07:11 | 08:14 | 09:10 | 12:35 | 13:20 | 16:12 | 17:15 |
Grace-Hollogne Rue Sous L'Enclos | 06:24 | 07:12 | 08:15 | 09:11 | 12:36 | 13:21 | 16:13 | 17:16 |
Grace-Hollogne Ecole Rue Des Champs | - | - | 08:17 | - | - | - | - | - |
Grace-Hollogne Cité du Flot | 06:25 | 07:13 | 08:19 | 09:12 | 12:37 | 13:22 | 16:14 | 17:17 |
Grace-Hollogne Charbonnage du Bonnier | 06:26 | 07:14 | 08:20 | 09:13 | 12:38 | 13:23 | 16:15 | 17:18 |
Grace-Hollogne Eglise St-Remy | 06:26 | 07:15 | 08:21 | 09:13 | 12:38 | 13:23 | 16:16 | 17:18 |
Grace-Hollogne Pérou | 06:26 | 07:16 | 08:22 | 09:14 | 12:39 | 13:24 | 16:17 | 17:19 |
Grace-Hollogne Rue Simon | 06:28 | 07:17 | 08:23 | 09:16 | 12:41 | 13:26 | 16:18 | 17:21 |
Montegnee Laguesse | 06:29 | 07:19 | 08:25 | 09:17 | 12:42 | 13:27 | 16:20 | 17:22 |
Montegnee Péchalle | 06:30 | 07:20 | 08:26 | 09:18 | 12:43 | 13:28 | 16:21 | 17:23 |
Montegnee Brasserie Nizet | 06:31 | 07:20 | 08:26 | 09:19 | 12:44 | 13:29 | 16:21 | 17:24 |
Montegnee Chapelle | 06:31 | 07:21 | 08:27 | 09:19 | 12:44 | 13:29 | 16:22 | 17:24 |
Montegnee Tête De Boeuf | 06:32 | 07:22 | 08:28 | 09:20 | 12:45 | 13:30 | 16:23 | 17:25 |
Montegnee Place Des Marronniers | 06:33 | 07:23 | 08:29 | 09:21 | 12:46 | 13:31 | 16:24 | 17:26 |
Montegnee Charbonnage De L'Espérance | 06:34 | 07:25 | 08:31 | 09:23 | 12:48 | 13:33 | 16:26 | 17:28 |
Liege Rue Des Bons Buveurs | 06:35 | 07:26 | 08:32 | 09:24 | 12:49 | 13:34 | 16:27 | 17:29 |
Liege Rue Delchef | 06:35 | 07:27 | 08:33 | 09:25 | 12:50 | 13:35 | 16:28 | 17:30 |
Liege Place St-Nicolas | 06:36 | 07:28 | 08:34 | 09:26 | 12:51 | 13:36 | 16:29 | 17:31 |
Liege Rue du Snapeux | 06:37 | 07:29 | 08:35 | 09:27 | 12:52 | 13:37 | 16:30 | 17:32 |
Liege Formation P.M.E. | 06:38 | 07:30 | 08:36 | 09:28 | 12:53 | 13:38 | 16:31 | 17:33 |
Liege St-Gilles Carrefour | 06:39 | 07:31 | 08:37 | 09:29 | 12:54 | 13:39 | 16:32 | 17:34 |
Liege Rue De La Haye | 06:40 | 07:32 | 08:38 | 09:30 | 12:55 | 13:40 | 16:33 | 17:35 |
Liege Rue Des Sorbiers | 06:41 | 07:33 | 08:39 | 09:31 | 12:56 | 13:41 | 16:34 | 17:36 |
Liege Rue Château Massart | 06:42 | 07:34 | 08:40 | 09:32 | 12:57 | 13:42 | 16:35 | 17:37 |
Liege St-Laurent Carrefour | 06:43 | 07:36 | 08:41 | 09:33 | 12:58 | 13:43 | 16:37 | 17:38 |
Liege Rue Eracle | 06:44 | 07:37 | 08:42 | 09:34 | 12:59 | 13:44 | 16:38 | 17:39 |
Liege Rue Des Fossés | 06:45 | 07:38 | 08:43 | 09:35 | 13:00 | 13:45 | 16:39 | 17:40 |
Liege Mont St-Martin | 06:46 | 07:40 | 08:44 | 09:36 | 13:01 | 13:46 | 16:40 | 17:41 |
Liege Cadran | 06:46 | 07:41 | 08:45 | 09:36 | 13:01 | 13:46 | 16:41 | 17:41 |
Liege Place St-Lambert | 06:48 | 07:43 | 08:47 | 09:38 | 13:03 | 13:48 | 16:43 | 17:43 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grace-Hollogne Aulichamps Terminus | 06:21 | 07:09 | 08:12 | 09:08 | 13:18 | 16:10 | 17:13 |
Grace-Hollogne Paradis Aux Chevaux | 06:22 | 07:10 | 08:13 | 09:09 | 13:19 | 16:11 | 17:14 |
Grace-Hollogne Hall Omnisport | 06:23 | 07:11 | 08:14 | 09:10 | 13:20 | 16:12 | 17:15 |
Grace-Hollogne Rue Sous L'Enclos | 06:24 | 07:12 | 08:15 | 09:11 | 13:21 | 16:13 | 17:16 |
Grace-Hollogne Ecole Rue Des Champs | - | - | 08:17 | - | - | - | - |
Grace-Hollogne Cité du Flot | 06:25 | 07:13 | 08:19 | 09:12 | 13:22 | 16:14 | 17:17 |
Grace-Hollogne Charbonnage du Bonnier | 06:26 | 07:14 | 08:20 | 09:13 | 13:23 | 16:15 | 17:18 |
Grace-Hollogne Eglise St-Remy | 06:26 | 07:15 | 08:21 | 09:13 | 13:23 | 16:16 | 17:18 |
Grace-Hollogne Pérou | 06:26 | 07:16 | 08:22 | 09:14 | 13:24 | 16:17 | 17:19 |
Grace-Hollogne Rue Simon | 06:28 | 07:17 | 08:23 | 09:16 | 13:26 | 16:18 | 17:21 |
Montegnee Laguesse | 06:29 | 07:19 | 08:25 | 09:17 | 13:27 | 16:20 | 17:22 |
Montegnee Péchalle | 06:30 | 07:20 | 08:26 | 09:18 | 13:28 | 16:21 | 17:23 |
Montegnee Brasserie Nizet | 06:31 | 07:20 | 08:26 | 09:19 | 13:29 | 16:21 | 17:24 |
Montegnee Chapelle | 06:31 | 07:21 | 08:27 | 09:19 | 13:29 | 16:22 | 17:24 |
Montegnee Tête De Boeuf | 06:32 | 07:22 | 08:28 | 09:20 | 13:30 | 16:23 | 17:25 |
Montegnee Place Des Marronniers | 06:33 | 07:23 | 08:29 | 09:21 | 13:31 | 16:24 | 17:26 |
Montegnee Charbonnage De L'Espérance | 06:34 | 07:25 | 08:31 | 09:23 | 13:33 | 16:26 | 17:28 |
Liege Rue Des Bons Buveurs | 06:35 | 07:26 | 08:32 | 09:24 | 13:34 | 16:27 | 17:29 |
Liege Rue Delchef | 06:35 | 07:27 | 08:33 | 09:25 | 13:35 | 16:28 | 17:30 |
Liege Place St-Nicolas | 06:36 | 07:28 | 08:34 | 09:26 | 13:36 | 16:29 | 17:31 |
Liege Rue du Snapeux | 06:37 | 07:29 | 08:35 | 09:27 | 13:37 | 16:30 | 17:32 |
Liege Formation P.M.E. | 06:38 | 07:30 | 08:36 | 09:28 | 13:38 | 16:31 | 17:33 |
Liege St-Gilles Carrefour | 06:39 | 07:31 | 08:37 | 09:29 | 13:39 | 16:32 | 17:34 |
Liege Rue De La Haye | 06:40 | 07:32 | 08:38 | 09:30 | 13:40 | 16:33 | 17:35 |
Liege Rue Des Sorbiers | 06:41 | 07:33 | 08:39 | 09:31 | 13:41 | 16:34 | 17:36 |
Liege Rue Château Massart | 06:42 | 07:34 | 08:40 | 09:32 | 13:42 | 16:35 | 17:37 |
Liege St-Laurent Carrefour | 06:43 | 07:36 | 08:41 | 09:33 | 13:43 | 16:37 | 17:38 |
Liege Rue Eracle | 06:44 | 07:37 | 08:42 | 09:34 | 13:44 | 16:38 | 17:39 |
Liege Rue Des Fossés | 06:45 | 07:38 | 08:43 | 09:35 | 13:45 | 16:39 | 17:40 |
Liege Mont St-Martin | 06:46 | 07:40 | 08:44 | 09:36 | 13:46 | 16:40 | 17:41 |
Liege Cadran | 06:46 | 07:41 | 08:45 | 09:36 | 13:46 | 16:41 | 17:41 |
Liege Place St-Lambert | 06:48 | 07:43 | 08:47 | 09:38 | 13:48 | 16:43 | 17:43 |
TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling - 53 (Grace-Hollogne Aulichamps Terminus→Liege Place St-Lambert)
De TEC Liège - Verviers Bus dienstregeling voor de route 53, Grace-Hollogne Aulichamps Terminus→Liege Place St-Lambert, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Grace-Hollogne Aulichamps Terminus station naar Liege Place St-Lambert station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Liège - Verviers dienstregeling.
53 Alternatieve Richtingsschema's
- Dienstregeling van 53 - Montegnee Tête De Boeuf→Liege Place St-Lambert
- Dienstregeling van 53 - Montegnee Tête De Boeuf→Jemeppe Gare Routière - Quai E
- Dienstregeling van 53 - Jemeppe Gare Routière - Quai E→Bierset Liège Airport
- Dienstregeling van 53 - Jemeppe Gare Routière - Quai E→Liege Place St-Lambert
- Dienstregeling van 53 - Liege Place St-Lambert→Grace-Hollogne Aulichamps Terminus
- Dienstregeling van 53 - Grace-Hollogne Préalles→Liege Place St-Lambert
- Dienstregeling van 53 - Liege St-Gilles Carrefour→Liege Place St-Lambert
- Dienstregeling van 53 - Liege Place St-Lambert→Jemeppe Gare Routière - Quai E