561
561 - Gent Sint-Pietersstation Perron 14 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Watervliet Hoogkasteel | 06:37 |
Watervliet Dorp | 06:39 |
Watervliet Lauwerijnstraat | 06:40 |
Watervliet Mariapolderdijk | 06:41 |
Watervliet Brug | 06:43 |
Watervliet Krabbendijk | 06:44 |
Watervliet Heistraat | 06:46 |
Kaprijke Molenstraat 163 | 06:48 |
Kaprijke Molenstraat 66 | 06:50 |
Kaprijke Dorp | 06:51 |
Kaprijke Beekstraat | 06:53 |
Lembeke Vrombautstraat | 06:55 |
Lembeke Dorp | 06:57 |
Lembeke Nieuwstraat | 06:58 |
Lembeke Kapel | 06:59 |
Lembeke D'Alcantaralaan | 07:00 |
Lembeke Heihoekse Kerkwegel | 07:01 |
Lembeke Kaprijkestraat | 07:04 |
Lembeke Gentweg | 07:05 |
Lembeke Antwerpse Heirweg | 07:08 |
Sleidinge Vierhuizen | 07:10 |
Sleidinge Singeldreef | 07:12 |
Sleidinge Wellingstraat | 07:15 |
Sleidinge Stringenwegel | 07:17 |
Sleidinge Hooiwege | 07:18 |
Sleidinge Klooster | 07:21 |
Sleidinge Dorp | 07:23 |
Sleidinge Bernt | 07:25 |
Sleidinge Wurmstraat | 07:26 |
Evergem Asschoutstraatje | 07:29 |
Evergem Kromveldstraatje | 07:30 |
Evergem Brielken | 07:32 |
Evergem Spoorwegstraat | 07:34 |
Wondelgem Waalbrugstraat | 07:36 |
Wondelgem Liefkensstraat | 07:38 |
Wondelgem Kwikstaartlaan | 07:39 |
Wondelgem Vledermuisstraat | 07:40 |
Wondelgem Station | 07:42 |
Gent Driemasterstraat | 07:43 |
Gent Meulestedebrug | 07:43 |
Gent Limbastraat | 07:45 |
Gent Wiedauwkaaibrug | 07:47 |
Gent Tolhuisbrug | 07:48 |
Gent Tolpoort (Tolhuislaan) | 07:49 |
Gent Sanderusstraat | 07:50 |
Gent Az Sint-Lucas (Fratersplein) | 07:51 |
Gent Ottogracht | 07:52 |
Gent Sint-Jacobs Perron 3 | 07:54 |
Gent Reep | 07:55 |
Gent Kapucijnenham | 07:55 |
Gent Zuid Perron 6 | 07:57 |
Gent Vijfwindgatenstraat | 07:58 |
Gent Muinklaan | 07:59 |
Gent Leeuwstraat | 08:00 |
Gent Terplatenbrug | 08:00 |
Gent Heuvelpoort | 08:01 |
Gent Ledeganckstraat | 08:03 |
Gent Fortlaan | 08:03 |
Gent Parkplein | 08:04 |
Gent Sint-Pietersstation Perron 16 | 08:06 |
De Lijn Bus dienstregeling - 561 (Gent Sint-Pietersstation Perron 14)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 561, Gent Sint-Pietersstation Perron 14, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Watervliet Hoogkasteel station naar Gent Sint-Pietersstation Perron 16 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 561, van Sint-Laureins naar Gent, dagelijks om 12 uur 's nachts.