56/1 - Anlier Eglise→Louftemont Ecole Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Anlier Eglise | 08:15 |
Anlier Grand Route | 08:15 |
Beheme Centre | 08:18 |
Beheme Rue du Tombois | 08:20 |
Louftemont Rue du Pierroy | 08:23 |
Louftemont Carrefour | 08:23 |
Louftemont Rue Saint-Orban | 08:23 |
Vlessart Cimetière | 08:25 |
Vlessart Rue Des Cottages | 08:27 |
Vlessart Centre | 08:29 |
Vlessart Cimetière | 08:30 |
Louftemont Rue du Terrage | 08:33 |
Louftemont Rue Albert 1er | 08:34 |
Louftemont Ecole | 08:35 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 56/1 (Anlier Eglise→Louftemont Ecole)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 56/1, Anlier Eglise→Louftemont Ecole, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Anlier Eglise station naar Louftemont Ecole station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.