614 - Hoorn Station Via Nieuwe Steen Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Monnickendam, Nieuwpoortslaan | 07:26 | - | - | - |
Monnickendam, Ringshemmen | 07:27 | - | - | - |
Monnickendam, 'T Spil | 07:28 | - | - | - |
Monnickendam, Pierebaan | 07:29 | - | - | - |
Monnickendam, Swaensborch | 07:31 | - | - | - |
Monnickendam, Grote Kerk | 07:32 | - | - | - |
Katwoude, Lagedijk | 07:34 | - | - | - |
Katwoude, De Zedde | 07:35 | - | - | - |
Volendam, Volendam Centrum | - | - | 08:19 | - |
Volendam, Vissersstraat | - | - | 08:20 | - |
Volendam, Mgr. C. Veermanlaan | - | - | 08:21 | - |
Volendam, Grote Ven | - | - | 08:22 | - |
Volendam, Zeddeweg | - | 07:27 | - | - |
Volendam, G.A. Brederodestraat | - | - | 08:23 | - |
Edam, Tjaskermolen | - | - | 08:24 | - |
Edam, Watermolen | - | - | 08:25 | - |
Edam, Weerenstraat | - | - | 08:26 | - |
Volendam, Heideweg | - | 07:28 | - | - |
Volendam, Kraggenburg | - | 07:29 | - | - |
Volendam, Damcoogh | - | 07:30 | - | - |
Volendam, Schoener | - | 07:31 | - | - |
Volendam, Jan Platstraat | - | 07:32 | - | - |
Volendam, Stadskantoor | - | 07:33 | - | - |
Volendam, De Deimpt | - | 07:34 | - | - |
Edam, Ije | - | 07:35 | 08:27 | - |
Edam, De Meermin | - | 07:36 | 08:28 | - |
Edam, Busstation Edam | - | 07:37 | 08:30 | - |
Edam, Busstation Edam | - | - | - | 08:30 |
Edam, Technische School | 07:38 | 07:39 | 08:32 | 08:32 |
Middelie, Riethoorneweg | 07:39 | 07:40 | 08:33 | 08:33 |
Middelie, Klemweg | 07:41 | 07:42 | 08:35 | 08:35 |
Warder, Verkavelingweg | 07:44 | 07:45 | 08:38 | 08:38 |
Oosthuizen, Oosthuizen | 07:46 | 07:47 | 08:40 | 08:40 |
Beets, Beets (N247) | 07:48 | 07:49 | 08:42 | 08:42 |
Oudendijk, Oudendijk (N247) | 07:49 | 07:50 | 08:43 | 08:43 |
Scharwoude, Rijksweg | 07:52 | 07:53 | 08:46 | 08:46 |
Hoorn, Berkhouterweg | 07:58 | 07:59 | 08:52 | 08:52 |
Hoorn, Dampten | 07:59 | 08:00 | 08:53 | 08:53 |
Hoorn, Dijklander Ziekenhuis | 08:01 | 08:02 | 08:55 | 08:55 |
Hoorn, Vijandtstraat | 08:04 | 08:05 | 08:58 | 08:58 |
Hoorn, Wabenstraat | 08:05 | 08:06 | 08:59 | 08:59 |
Hoorn, Nieuwe Steen | 08:08 | 08:09 | 09:02 | 09:02 |
Hoorn, Copernicus | 08:09 | 08:10 | 09:03 | 09:03 |
Hoorn, Oscar Romero | 08:11 | 08:12 | 09:05 | 09:05 |
Hoorn, J.D. Pollstraat | 08:21 | 08:22 | 09:15 | 09:15 |
Hoorn, Station | 08:25 | 08:26 | 09:19 | 09:19 |
EBS bus dienstregeling - 614 (Hoorn Station Via Nieuwe Steen)
De EBS bus dienstregeling voor de route 614, Hoorn Station Via Nieuwe Steen, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Monnickendam, Nieuwpoortslaan station naar Hoorn, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 614, van Monnickendam, Nieuwpoortslaan naar Hoorn, Station, dagelijks om 12 uur 's nachts.