62
62 - Eeklo Station Perron 3 Schema
donderdag Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 | Vertrek #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sint-Margriete Gemeentehuis | - | 06:29 | 07:15 | - | 08:41 | 13:33 | - | 17:14 |
Sint-Margriete Groenstraat | - | 06:30 | 07:17 | - | 08:43 | 13:34 | - | 17:16 |
Sint-Margriete Sint-Margrietestraat | - | 06:32 | 07:19 | - | 08:45 | 13:36 | - | 17:18 |
Sint-Margriete Ter Kreken | - | 06:34 | 07:22 | - | 08:48 | 13:39 | - | 17:21 |
Sint-Margriete Langeweg | - | 06:36 | 07:24 | - | 08:50 | 13:40 | - | 17:23 |
Sint-Margriete Groeneweg | - | 06:37 | 07:26 | - | 08:52 | 13:42 | - | 17:25 |
Sint-Laureins Comercaatsweg | - | 06:38 | 07:26 | - | 08:52 | 13:42 | - | 17:25 |
Sint-Laureins Leopoldlaan | - | 06:39 | 07:28 | - | 08:54 | 13:43 | - | 17:27 |
Sint-Laureins Dorp | 05:41 | 06:40 | 07:29 | 08:30 | 08:55 | 13:45 | 15:40 | 17:28 |
Sint-Laureins Vaakweg | 05:42 | 06:41 | 07:31 | 08:32 | 08:57 | 13:47 | 15:42 | 17:30 |
Sint-Laureins Celiekerkweg | 05:44 | 06:43 | 07:33 | 08:34 | 08:59 | 13:48 | 15:44 | 17:32 |
Sint-Laureins Boterhoek | 05:45 | 06:45 | 07:36 | 08:36 | 09:02 | 13:50 | 15:46 | 17:35 |
Balgerhoeke Kerk | 05:48 | 06:47 | 07:39 | 08:39 | 09:05 | 13:53 | 15:49 | 17:38 |
Eeklo Bevrijdingslaan | 05:49 | 06:48 | 07:40 | 08:40 | 09:06 | 13:54 | 15:50 | 17:39 |
Eeklo Zeelaan | 05:50 | 06:50 | 07:42 | 08:42 | 09:08 | 13:55 | 15:52 | 17:41 |
Eeklo Az Alma | 05:53 | 06:52 | 07:45 | 08:45 | 09:11 | 13:58 | 15:55 | 17:44 |
Eeklo Abdijstraat | 05:54 | 06:53 | 07:46 | 08:47 | 09:12 | 13:59 | 15:57 | 17:45 |
Eeklo Galgenstraat | 05:55 | 06:54 | 07:48 | 08:48 | 09:14 | 14:00 | 15:58 | 17:47 |
Eeklo Blakstraat | 05:55 | 06:55 | 07:49 | 08:49 | 09:15 | 14:01 | 15:59 | 17:48 |
Eeklo Brugsesteenweg | 05:57 | 06:56 | 07:50 | 08:50 | 09:16 | 14:02 | 16:00 | 17:49 |
Eeklo Eikelstraat | 05:58 | 06:57 | 07:52 | 08:52 | 09:18 | 14:04 | 16:02 | 17:51 |
Eeklo Teirlinckstraat | - | - | 07:53 | - | - | - | - | - |
Eeklo Watertoren | - | - | 07:55 | - | - | - | - | - |
Eeklo Teirlinckstraat | - | - | 07:57 | - | - | - | - | - |
Eeklo Markt | 05:59 | 06:59 | 07:59 | 08:54 | 09:20 | 14:05 | 16:04 | 17:53 |
Eeklo Station Perron 3 | 06:01 | 07:00 | 08:01 | 08:56 | 09:22 | 14:07 | 16:06 | 17:55 |
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 | Vertrek #5 | Vertrek #6 | Vertrek #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sint-Margriete Gemeentehuis | - | 06:29 | 07:15 | - | 13:33 | - | 17:14 |
Sint-Margriete Groenstraat | - | 06:30 | 07:17 | - | 13:34 | - | 17:16 |
Sint-Margriete Sint-Margrietestraat | - | 06:32 | 07:19 | - | 13:36 | - | 17:18 |
Sint-Margriete Ter Kreken | - | 06:34 | 07:22 | - | 13:39 | - | 17:21 |
Sint-Margriete Langeweg | - | 06:36 | 07:24 | - | 13:40 | - | 17:23 |
Sint-Margriete Groeneweg | - | 06:37 | 07:26 | - | 13:42 | - | 17:25 |
Sint-Laureins Comercaatsweg | - | 06:38 | 07:26 | - | 13:42 | - | 17:25 |
Sint-Laureins Leopoldlaan | - | 06:39 | 07:28 | - | 13:43 | - | 17:27 |
Sint-Laureins Dorp | 05:41 | 06:40 | 07:29 | 08:30 | 13:45 | 15:40 | 17:28 |
Sint-Laureins Vaakweg | 05:42 | 06:41 | 07:31 | 08:32 | 13:47 | 15:42 | 17:30 |
Sint-Laureins Celiekerkweg | 05:44 | 06:43 | 07:33 | 08:34 | 13:48 | 15:44 | 17:32 |
Sint-Laureins Boterhoek | 05:45 | 06:45 | 07:36 | 08:36 | 13:50 | 15:46 | 17:35 |
Balgerhoeke Kerk | 05:48 | 06:47 | 07:39 | 08:39 | 13:53 | 15:49 | 17:38 |
Eeklo Bevrijdingslaan | 05:49 | 06:48 | 07:40 | 08:40 | 13:54 | 15:50 | 17:39 |
Eeklo Zeelaan | 05:50 | 06:50 | 07:42 | 08:42 | 13:55 | 15:52 | 17:41 |
Eeklo Az Alma | 05:53 | 06:52 | 07:45 | 08:45 | 13:58 | 15:55 | 17:44 |
Eeklo Abdijstraat | 05:54 | 06:53 | 07:46 | 08:47 | 13:59 | 15:57 | 17:45 |
Eeklo Galgenstraat | 05:55 | 06:54 | 07:48 | 08:48 | 14:00 | 15:58 | 17:47 |
Eeklo Blakstraat | 05:55 | 06:55 | 07:49 | 08:49 | 14:01 | 15:59 | 17:48 |
Eeklo Brugsesteenweg | 05:57 | 06:56 | 07:50 | 08:50 | 14:02 | 16:00 | 17:49 |
Eeklo Eikelstraat | 05:58 | 06:57 | 07:52 | 08:52 | 14:04 | 16:02 | 17:51 |
Eeklo Teirlinckstraat | - | - | 07:53 | - | - | - | - |
Eeklo Watertoren | - | - | 07:55 | - | - | - | - |
Eeklo Teirlinckstraat | - | - | 07:57 | - | - | - | - |
Eeklo Markt | 05:59 | 06:59 | 07:59 | 08:54 | 14:05 | 16:04 | 17:53 |
Eeklo Station Perron 3 | 06:01 | 07:00 | 08:01 | 08:56 | 14:07 | 16:06 | 17:55 |
De Lijn Bus dienstregeling - 62 (Eeklo Station Perron 3)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 62, Eeklo Station Perron 3, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sint-Margriete Gemeentehuis station naar Eeklo Station Perron 3 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling.