643
643 - Goes Tiendenschuur Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Tholen, Terreplein | 08:19 |
Tholen, Vliethof | 08:20 |
Tholen, Hertenkamp | 08:21 |
Krabbendijke, Calvijn College | 08:44 |
Krabbendijke, Station | 08:45 |
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg | 08:47 |
Kruiningen, De Uitkijk | 08:55 |
Goes, Kloetingseweg | 09:10 |
Goes, Station | 09:14 |
Goes, Westwal (Centrum) | 09:15 |
Goes, Tiendenschuur | 09:17 |
Connexxion Bus dienstregeling - 643 (Goes Tiendenschuur)
De Connexxion Bus dienstregeling voor de route 643, Goes Tiendenschuur, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tholen, Terreplein station naar Goes, Tiendenschuur station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Connexxion dienstregeling. We werken het schema van 643, van Tholen naar Goes, dagelijks om 12 uur 's nachts.