643 Lijn
St. Annaland - Goes
Connexxion
Connexxion 643 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 643 (Goes Tiendenschuur) heeft in totaal 22 haltes. Het beginpunt is Tholen, Vliethof en het eindpunt is Goes, Station.
Bus 643 vertrekt volgende week eens per dag om 08:19 en rijdt op: weekdagen.
Kies een van onderstaande bus 643 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Goes Tiendenschuur (22 haltes)
Tholen, Vliethof
Krabbendijke, Calvijn College
Goes, Westwal (Centrum)
Goes, Tiendenschuur
Tholen, Terreplein
Tholen, Vliethof
Tholen, Hertenkamp
Krabbendijke, Calvijn College
Kruiningen, De Uitkijk
Tholen, Terreplein
Tholen, Hertenkamp
Goes, Kloetingseweg
Krabbendijke, Station
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg
Goes, Kloetingseweg
Goes, Station
Goes, Westwal (Centrum)
Goes, Tiendenschuur
Krabbendijke, Station
Krabbendijke, Westelijke Parallelweg
Kruiningen, De Uitkijk
Goes, Station
643 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 643?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 643 om 08:19
Hoe laat vertrekt de laatste bus 643?
Op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 643 om 08:19..
Wanneer komt bus 643 aan?
Wanneer komt de St. Annaland - Goes bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de St. Annaland - Goes bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Hoeveel kost het 643 (Goes Tiendenschuur) bus tarief?
Het St. Annaland - Goes Goes Tiendenschuur) bus tarief is ongeveer €1.01.
Is er een 643 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 643 bus station te bekijken.
Bus 643 dienstregeling
643 bus route actief op weekdagen. Reguliere diensturen: 08:19
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 08:19 | Enkel vertrek |
di. | 08:19 | Enkel vertrek |
wo. | 08:19 | Enkel vertrek |
do. | 08:19 | Enkel vertrek |
vr. | 08:19 | Enkel vertrek |
za. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
Connexxion bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 643 (van Tholen, Vliethof), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 643 (Goes Tiendenschuur) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van Connexxion.
643 lijn bus tarief
De ritprijs voor Connexxion 643 (Goes Tiendenschuur) is ongeveer €1.01. Prijzen kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de ticketkosten van Connexxion, gebruik de Moovit app of ga naar de officiële website van Connexxion.
643 (Connexxion)
De eerste stop van de 643 bus-route is Tholen, Vliethof en de laatste halte is Goes, Station. 643 (Goes Tiendenschuur) is operationeel op weekdagen.
Aanvullende informatie: 643 heeft 22 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 58 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van Connexxion, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Netherlands en helpt u de dichtstbijzijnde 643 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 643 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 643 Realtime bus Tracker
Volg lijn 643 (Goes Tiendenschuur) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 643 bus tracker of een live Connexxion bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor Connexxion of een reisplanner voor trein, metro, tram, bus of veerboot om je route rond Netherlands te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor Connexxion en elk bus, inclusief lijn 643, in Netherlands.
643 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
Connexxion in Netherlands
- 23 - 's-Heerenhoek - Goes/ Dienstregeling
- 74 - IJmuiden Dennekoplaan - Heemskerk Centrum/ Dienstregeling
- 612 - Abcoude Ruwelspad - Amstelveen Uilenstede/ Dienstregeling
- 583 - Westkapelle - Veere/ Dienstregeling
- 513 - Sas Van Gent - Axel/ Dienstregeling
- 161 - Zwanenburg Kinheim - Hoofddorp Station/ Dienstregeling
- 173 - Zuid-Beijerland - Heinenoord/ Dienstregeling
- 72 - Beverwijk Station - Heemskerk Centrum/ Dienstregeling
- 348 - Uithoorn Busstation - Amstelveen Busstation/ Dienstregeling
- 382 - IJmuiden aan Zee - Amsterdam Sloterdijk/ Dienstregeling
- 569 - Cruquius Spaarne Werkt - Haarlem Delftplein/ Dienstregeling
- 385 - Haarlem Station - IJmuiden Dennekoplaan/ Dienstregeling
- 568 - Delftplein/Spaarne Gasth - Cruquius Spaarne Werkt/ Dienstregeling
- 608 - Sas van Gent - Hulst/ Dienstregeling
- 664 - Oud-Beijerland - Numansdorp Viaduct A29/ Dienstregeling
- 257 - Amsterdam Elandsgracht - Aalsmeer Busstation/ Dienstregeling
- 356 - Haarlem Station - Amsterdam Bijlmer ArenA/ Dienstregeling
- 589 - Ossenisse - Clinge/ Dienstregeling
- FLEX - FLEX: Uithoorn Busstation - Amstelveen Busstation/ Dienstregeling
- 57 - Middelburg - Oost-Souburg - Vlissingen/ Dienstregeling