687
687 - Nijkerk Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Barneveld, Station Barneveld Centrum | 08:03 | 14:11 | 15:06 | 16:01 |
Barneveld, Troelstralaan | 08:07 | 14:15 | 15:10 | 16:05 |
Barneveld, Evenementenhal | 08:08 | 14:16 | 15:11 | 16:06 |
Barneveld, Nijkerkerweg | 08:10 | 14:18 | 15:13 | 16:08 |
Terschuur, Kruispunt Harselaar | 08:13 | 14:21 | 15:16 | 16:11 |
Appel, Akkerweg | 08:15 | 14:23 | 15:18 | 16:13 |
Appel, Appelsestraat | 08:16 | 14:24 | 15:19 | 16:14 |
Driedorp, Peerweg | 08:16 | 14:24 | 15:19 | 16:14 |
Driedorp, Bulderweg | 08:18 | 14:26 | 15:21 | 16:16 |
Driedorp, Slichtenhorsterweg | 08:20 | 14:28 | 15:23 | 16:18 |
Nijkerk, Kievitslaan | 08:25 | 14:33 | 15:28 | 16:23 |
Nijkerk, Callenbachstraat | 08:26 | 14:34 | 15:29 | 16:24 |
Nijkerk, Station | 08:28 | 14:36 | 15:31 | 16:26 |
EBS Bus dienstregeling - 687 (Nijkerk)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 687, Nijkerk, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Barneveld, Station Barneveld Centrum station naar Nijkerk, Station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 687, van Barneveld naar Nijkerk, dagelijks om 12 uur 's nachts.