687
687 - Barneveld Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 | Vertrek #3 | Vertrek #4 |
---|---|---|---|---|
Nijkerk, Station | 07:35 | 08:30 | 14:38 | 15:33 |
Nijkerk, Callenbachstraat | 07:35 | 08:30 | 14:38 | 15:33 |
Nijkerk, Kievitslaan | 07:36 | 08:31 | 14:39 | 15:34 |
Driedorp, Slichtenhorsterweg | 07:40 | 08:35 | 14:43 | 15:38 |
Driedorp, Bulderweg | 07:41 | 08:36 | 14:44 | 15:39 |
Driedorp, Peerweg | 07:42 | 08:37 | 14:45 | 15:40 |
Appel, Appelsestraat | 07:44 | 08:39 | 14:47 | 15:42 |
Appel, Akkerweg | 07:44 | 08:39 | 14:47 | 15:42 |
Terschuur, Kruispunt Harselaar | 07:47 | 08:42 | 14:50 | 15:45 |
Barneveld, Nijkerkerweg | 07:50 | 08:45 | 14:53 | 15:48 |
Barneveld, Evenementenhal | 07:53 | 08:48 | 14:56 | 15:51 |
Barneveld, Troelstralaan | 07:55 | 08:50 | 14:58 | 15:53 |
Barneveld, Station Barneveld Centrum | 08:00 | 08:55 | 15:03 | 15:58 |
EBS Bus dienstregeling - 687 (Barneveld)
De EBS Bus dienstregeling voor de route 687, Barneveld, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Nijkerk, Station naar Barneveld, Station Barneveld Centrum station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele EBS dienstregeling. We werken het schema van 687, van Nijkerk naar Barneveld, dagelijks om 12 uur 's nachts.