701
701 - Goudriaan Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | 16:44 |
Sliedrecht, Begraafplaats | 16:45 |
Sliedrecht, Station | 16:47 |
Wijngaarden, Wijngaarden N482 | 16:50 |
Bleskensgraaf, A3 De Waard | 16:54 |
Bleskensgraaf, Dorp | 16:55 |
Bleskensgraaf, Graafzicht | 16:56 |
Brandwijk, Kerkweg | 17:01 |
Brandwijk, Vuilendam | 17:06 |
Ottoland, Ankerplaats | 17:07 |
Ottoland, Vlietbrug | 17:07 |
Ottoland, De Hoef | 17:08 |
Ottoland, Gereformeerde Kerk | 17:09 |
Ottoland, Nh Kerk | 17:09 |
Ottoland, Polderweg | 17:10 |
Goudriaan, Goudriaan N216 | 17:12 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 701 (Goudriaan)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 701, Goudriaan, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Sliedrecht, Burg. Winklerplein station naar Goudriaan, Goudriaan N216 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling. We werken het schema van 701, van Sliedrecht naar Liesveld, dagelijks om 12 uur 's nachts.