701
701 - Sliedrecht Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 | Vertrek #2 |
---|---|---|
Brandwijk, Vuilendam | 06:43 | - |
Brandwijk, Kerkweg | 06:48 | 07:24 |
Bleskensgraaf, Graafzicht | 06:53 | 07:29 |
Bleskensgraaf, Dorp | 06:54 | 07:30 |
Bleskensgraaf, A3 De Waard | 06:55 | 07:31 |
Wijngaarden, Wijngaarden N482 | 06:59 | 07:35 |
Sliedrecht, Station | 07:03 | 07:39 |
Sliedrecht, Begraafplaats | 07:05 | 07:41 |
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | 07:06 | 07:42 |
Qbuzz Bus dienstregeling - 701 (Sliedrecht)
De Qbuzz Bus dienstregeling voor de route 701, Sliedrecht, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Brandwijk, Vuilendam station naar Sliedrecht, Burg. Winklerplein station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele Qbuzz dienstregeling. We werken het schema van 701, van Graafstroom naar Sliedrecht, dagelijks om 12 uur 's nachts.