721 - Onoz Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8 Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Onoz Gare | 07:13 |
Spy Mégornot | 07:15 |
Spy Chaufour | 07:16 |
Spy Rue Lambert | 07:17 |
Spy Rue Chistrée | 07:18 |
Spy Vieille Place | 07:18 |
Spy Rue De Floreffe | 07:19 |
Spy Rue du Château | 07:20 |
Spy Zoning | 07:21 |
Les Isnes Vieux Saucin | 07:22 |
Les Isnes Place Les Dames | 07:23 |
Les Isnes Eglise | 07:24 |
Les Isnes Place De La Victoire | 07:24 |
Bovesse Cassart | 07:29 |
Rhisnes La Chaumière | 07:30 |
Rhisnes Rue Bois Des Broux | 07:31 |
Rhisnes Chemin De Temploux | 07:31 |
Rhisnes Chemin De La Gare | 07:33 |
Rhisnes Zoning Industriel | 07:33 |
Rhisnes Pont D'Arthey | 07:34 |
Rhisnes Côte D'Arthey | 07:35 |
Saint-Servais Bois De Néverlée | 07:36 |
Saint-Servais Bricgniot Grottes | 07:37 |
Saint-Servais Bricgniot Cimetière | 07:38 |
Saint-Servais Papeterie | 07:39 |
Saint-Servais Place De La Chapelle | 07:41 |
Saint-Servais Hall Omnisports | 07:42 |
Saint-Servais Rue Saint-Donat | 07:43 |
Namur Avenue Des Croix du Feu | 07:45 |
Namur Omalius | 07:46 |
Namur Pl. De La Station - Quai Coupole | 07:47 |
Namur Gare Des Bus - Quai 8 | 07:50 |
TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling - 721 (Onoz Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8)
De TEC Namur - Luxembourg bus dienstregeling voor de route 721, Onoz Gare→Namur Gare Des Bus - Quai 8, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Onoz Gare station naar Namur Gare Des Bus - Quai 8 station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele TEC Namur - Luxembourg dienstregeling.